Прочитайте офіційний опис

Девіс і Елкінса готує студентів, щоб досягти успіху в рамках програм, які поєднують в собі новітні знання в області з триваючим розвитком навичок. А тепер, Девіс і Елкінса рада зробити цей вид освіти доступний для працюючих дорослих.

Представляючи Davis & Елкінса 100% онлайн RN до BSN бакалаврської програми завершення.

Інтернет навчання швидко став одним з основних продуктів в освітньому світі. Це зростання було розпочато, в значній мірі, від дорослих учнів, які повертаються в школу шукати навчання просування своєї кар'єри. Девіс і Елкінса надає дорослим учням можливість завершити ступінь своєчасно, продовжуючи при цьому працювати і виконувати інші інші важливі зобов'язання в їх житті.

При 100% онлайн кампуса Davis & Елкінса ', дорослі учні можуть продовжити свою ступінь бакалавра наук від комфорту їх власного будинку, з графіками, який працює за своє життя. Тому що студенти можуть мати тенденцію до їх зобов'язаннями класу коли це найбільш зручний для них час, конфлікти з роботою і родиною зведені до мінімуму.

Через інтернет-програмування D & E, в дорослі учні здатні освоїти нові знання у своїй області, домогтися підвищення компетентності в ключових областях кваліфікації та отримати диплом, який допоможе з просування по службі.

Чому D & E?

Якість: Як традиційна, некомерційна організація, D & E пишається тим, забезпечивши студентів з високою якістю освіти з 1904 року.

Швидкість: Онлайн-програми можуть бути завершені протягом 12 місяців.

Вартість: Немає збір за подачу заяви, ніяких прихованих платежів, і тільки $ 400 / год кредиту, зберігаючи витрати передбачуваним і доступним.

Зручність: 100% онлайн без будь-яких необхідного часу входу в систему.

Мережа: З невеликими когорти, студенти мають можливість будувати відносини з іншими студентами і викладачами, які полегшують їх навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Davis & Elkins College Online

Девіс і Елкінса коледж дає практикуючим RNS, як і ви можливість завершити ступінь бакалавра наук в ступені по догляду за хворими на вашому графіку, продовжуючи виконувати ... [+]

Турбота для вашої кар'єри ніколи не була простіше

Девіс і Елкінса коледж дає практикуючим RNS, як і ви можливість завершити ступінь бакалавра наук в ступені по догляду за хворими на вашому графіку, продовжуючи виконувати інші важливі зобов'язання у вашому житті. Після 100 відсотків онлайн, нежитлового форматі, програма дозволяє зареєстрованих медсестер зі ступенем молодшого спеціаліста або диплом для досягнення ступінь бакалавра в якості всього лише 12 місяців.... [-]

США Elkins
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою