Dignity Health Global Education in Collaboration with Thunderbird School of Global Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про партнерство: DHGE та Школа глобального менеджменту Thunderbird

Партнерство між DHGE та Школою глобального менеджменту «АСУ Thunderbird» об'єднує одного з найбільших неприбуткових медичних працівників у США, №1 у світі, який займає магістерську програму з менеджменту та № 1, найбільш інноваційну школу США. новаторські програми.

138628_asu-tbird-cobranded.png

Про школу менеджменту Thunderbird

Майже 75 років Thunderbird School of Global Management здійснює освіту, розширення прав та можливостей та впливає на міждисциплінарних лідерів, які сприяють інклюзивному та сталому процвітання у всьому світі. Тепер, як ніколи, світові потрібен Громовий птах. По мірі того, як технологічні інновації розвиваються ніколи ще не бачились, світ намагається впоратися з драматичними наслідками, які це надає на те, як ми працюємо та живемо. Суспільству потрібні світові лідери в усіх секторах, які можуть допомогти організаціям скористатися величезними можливостями та управляти загрозами, що виникають внаслідок Четвертої промислової революції. Thunderbird - це авангард глобальної освіти лідерства та менеджменту для цієї нової ери.

DHGE logo

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Призначений для надання індивідуальних можливостей для навчання та досвіду, орієнтованого на студентів, DHGE розробляє онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

  • Магістр глобального менеджменту в галузі охорони здоров'я
  • Сертифікат на інновації в галузі управління охороною здоров'я

Розташування

Фенікс

Address
Фенікс, Арізона, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія