Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Присвячені наданню індивідуальних освітніх можливостей та досвіду, орієнтованому на студентів, ми розробляємо онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Ми досягаємо цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займаються думкою.

We were on a medical mission for spine surgery in Monterrey, México. Our team took care of more than 60 patients all over Mexico with a group of volunteers including doctors, nurses, admin team, and more…

Наш підхід до навчання та навчання

 • Розроблений для впливу: Глобальна освіта гідності охорони здоров'я (DHGE) має на меті створити відповідний досвід навчання, який впливає на позитивні зміни в житті нашого учня та вплине на їх організації.
 • Використання найкращих технологій та наукових наук: Ми пропонуємо найсучасніший досвід у галузі хмарного навчання в галузі, щоб допомогти швидко та ефективно отримати нові знання, вміння та навички.
 • Створено для людей, для людей: Наші рішення для навчання орієнтовані на людину, як і охорона здоров'я орієнтована на людину. Ми хочемо доставляти наш навчальний контент красивим і любимим нашими учнями.
 • Ми цінуємо ваш час: ми знаємо, що працюючи в галузі охорони здоров’я, ви настільки ж зайняті, як це стає. Ось чому ми хочемо забезпечити, щоб кожна хвилина, проведена з нами, була ефективним використанням вашого часу.

Наш досвід навчання

У наших програмах ви матимете доступ до:

 • Структуроване навчання: Ми пропонуємо структуровані Pathways створені для зайнятих учнів, що дозволяють негайно дістати завдання.
 • Залучення та інтерактивний контент: Наш навчальний контент включає в себе вміло створений цікавий відео та інтерактивний контент, який гарантує, що ви ніколи не матимете пасивного досвіду навчання та завжди будете активно займатися.
 • Доступне навчання: у період між зустрічами, на поїзді, під час перерви - навчання можна отримати в будь-який час на будь-якому пристрої.
 • Проекти в реальному світі: Ми працюємо з медичними працівниками, щоб розробляти практичні навчальні заходи, орієнтовані на проект, орієнтовані на поточні проекти на робочому місці та проблеми. Наш підхід дозволяє вам отримати те, що ви дізнаєтесь, і негайно вплинути на вашу роботу, організацію та пацієнтів.
 • Настанови експертів: У нас самостійне навчання в Інтернеті не означає, що ви навчаєтеся наодинці. Наші курси проводяться експертами в галузі охорони здоров’я - включаючи президентів, громадських організацій та інших керівників вищого рівня - діляться своїми особистими історіями, думками та знаннями.
 • Спільне навчання: Використовуючи наш досвід навчання, ви будете залучатись до соціальних взаємодій в Інтернеті, надаючи можливості для обміну ідеями, отримання зворотного зв’язку та створення мережі. Ми навіть трохи його розіграли, щоб зробити його веселим та привабливим!
 • Дружнє заохочення: Ми розуміємо, що ти зайнятий і життя відбувається. Якщо потрібно, ми надамо вам доброзичливий поштовх, щоб повернути вас назад.
 • Цифрові облікові дані: Ми надаємо вам цифрові значки та сертифікати, видані від високопоставлених визнаних установ, якими можна з гордістю ділитися на LinkedIn та інших соціальних платформах. Вони можуть бути негайно перевірені роботодавцями, що дозволяє впевнено проявити свої навички.
 • Чудове обслуговування клієнтів: ми тут, щоб допомогти вам максимально використати наш досвід навчання у нас.

Розташування

Чикаго

Address
Чикаго, Іллінойс, США

Торонто

Address
Торонто, Онтаріо, Канада