Dignity Heath Global Education in collaboration with Pepperdine Graziadio Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про DHGE + партнерство бізнес-школи Pepperdine Graziadio

Партнерство між Глобальною освітою Dignity Health та Бізнес-школою Pepperdine Graziadio поєднує в собі суворість, репутацію та відданість керуванню значущими та позитивними змінами у громадах шляхом неперевершеної освіти.

138625_pepperdinelogo.jpg

Про бізнес-школу Pepperdine Graziadio

Протягом останніх 50 років Бізнес-школа Pepperdine Graziadio закликала людей мислити сміливо та вносити змістовні зміни у своїх галузях та громадах. Присвячена розвиткові кращих світових лідерів, школа Graziadio пропонує широкий спектр програм MBA, MS, виконавчих та докторських ступенів, заснованих на цілісності, інноваціях та підприємництві. Школа Graziadio просуває досвід досвіду через невеликі класи з видатними викладачами, які стимулюють критичне мислення та змістовний зв’язок, надихаючи студентів та працюючих професіоналів реалізувати свій найбільший потенціал як лідерів, орієнтованих на цінність.

DHGE logo

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Призначений для надання індивідуальних можливостей для навчання та досвіду, орієнтованого на студентів, DHGE розробляє онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

  • Сертифікат з маркетингу охорони здоров'я
  • Сертифікат аналітики охорони здоров’я для осіб, які приймають рішення

Розташування

Малібу

Address
Малібу, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія