Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Відділ аспірантських медичних наук (GMS) в Медичній школі Бостонського університету (BUSM) є визнаним лідером у галузі дослідження та випускної освіти в галузі біомедичних наук. Наші понад 900 студентів можуть вибрати з 33 областей навчання, з міждисциплінарними програмами, доступними в багатьох областях. Студенти можуть займатися кандидатською дисертацією. або MD / Ph.D. ступені у 15 різних відділах та програмах. Магістри можуть бути зароблені на багатьох цих областях, а також в медичних науках, консультаціях з психічного здоров'я та поведінкової медицини, клінічних дослідженнях та інших наукових та медичних послуг, орієнтованих на дисципліни. Сертифікати також доступні в кількох областях навчання.

59782_WelcomeGMSbanner.jpg

GMS розташована в історичному Південному кінці Бостона в центрі сучасного міського академічного центру здоров'я, медичного центру Бостонського університету (BUMC), що включає в себе Бостонський університетський медичний університет, Школи громадського здоров'я Бостонського університету та Бостонський університет Генрі М. Голдман школа стоматології . Також на кампусі знаходиться Бостонський медичний центр , один із провідних лікувальних закладів у Бостоні та основний навчальний філія BUSM. Разом ці установи можуть похвалитися світовим клас факультет з багатьма встановленими колабораціями між клінічними і фундаментальними дослідниками в області науки. Це дає унікальну можливість студентам брати участь у трансляційному та міждисциплінарному дослідженні, використовуючи найсучасніші основні засоби (наприклад, зображення, проточна цитометрія, протеоміка та аналіз експресії генів). Відвідайте сторінку " Студентське життя ", щоб дізнатись більше про життя на кампусі та в Бостоні.

Історія

Медична школа Бостонського університету має багату історію з 1848 року, коли вона почалася в якості жіночого медичного коледжу Нової Англії. Зазначимо, що це була перша в світі установа, яка запропонувала жінкам медичну освіту, а також випуск першого лікаря з чорношкірих жінок. У 1873 р. Медичний коледж злився з Бостонським університетом, ставши першим в країні коусакуційним медичним училищем.

Буш зараз є батьківщиною майже 1600 студентів випускників та студентів медичних закладів, які вирішили пройти курс підвищення кваліфікації в інституції, яка прагне до досконалості у навчанні вчених, медиків та біомедичних педагогів завтра, керуючись цілями інституційного навчання BU CARES .

Розташування

Бостон

Address
72 East Concord Street L-315
02118 Бостон, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія