Прочитайте офіційний опис

Флорида Південної коледжу Найстаріший приватний коледж в штаті Флорида, Флорида Південний коледж був заснований в Орландо в 1883 році, як Південної Флориди інституту. Незабаром він переїхав до Leesburg. У 1885 році, був доданий, навчальний план коледжу та коледжу був відкритий для студентів і студенток. У 1901 році коледж переїхав до Сазерленд, в даний час в Palm Harbor, а в 1906 році він був перейменований Південний коледж. Коледж тимчасово переїхали в Кліруотер з 1921 по 1922, і в 1922 році, він переїхав знову до берегів озера Холлінгсуорт у Лейкленд. У 1935 році піклувальники прийняли ім'я Флорида Південної коледжу. Незважаючи на зміни в найменуванні та місці, приналежність Коледжу з методистської церкви залишилася незмінною, формуванні своєї місії і традиції. Місія та бачення Флорида Південної коледжу є місцем для виконавців і мрійників ... Для участь і вклав ... для тих, хто постійно зростати очікуванням, поставлених перед ними ... для тих, хто приймає ризик ... для всіх, хто говорить, "я перебуваю в." Коледж Місія Місія Флорида Південної коледжу є підготовка студентів з динамічної займається навчання, щоб зробити позитивний і непрямі впливу на суспільство. Коледж Бачення Флорида Південної коледжу доб'ється національне визнання для забезпечення трансформаційних освіту для студентів через його відмінні синтезу ліберальних мистецтв і професійних програм, і зосередитися на розвитку студентського через програми співпраці навчальних та навчальних послуг. Він стане національна модель для навчання займається в цілях досягнення результатів навчання студентів необхідно, щоб досягти успіху в глобальному суспільстві. У результаті його прагматичного підходу до ліберальної навчання, глобальна перспектива його академічних програм, ефективне навчання займається педагогікою, і відмінні результати навчання з усіх дисциплін, Флорида Південний зійде до початку 25 загальноосвітніх коледжів / університетів в його класифікації Карнегі. Підтримання його приналежність до Об'єднаної методистської церкви, Флорида Південний служитиме як видатний середнього розміру установи в деномінації, завжди прагне сприяти духовному зростанню студентів. Флорида Південна чудовий інститут характеризується безпрецедентною прихильності студентів і виняткових навчального досвіду.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Florida Southern College

Магістр наук в області сестринської справи є динамічний спосіб для годуючих фахівців, щоб отримати вертикальної мобільності у сфері охорони здоров'я. ... [+]

Магістр наук в області сестринської справи

Магістр наук в області сестринської справи є динамічний спосіб для годуючих фахівців, щоб отримати вертикальної мобільності у сфері охорони здоров'я.

Програма Південної Флориди в MSN фокусується на трьох життєво важливих областях, в рамках сучасної охорони здоров'я: Клінічний фахівець медсестра (ЦНС)

Стати фахівцем у зростанні організації та координації медичних послуг. Ця програма трек готує вас до здачі сертифікаційного іспиту з клінічної фахівець в Медико-хірургічної медсестер через американські медсестер Credentialing Center.... [-]

США Lakeland Tampa
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Florida Southern College

The world's most beautiful campus