Прочитайте офіційний опис

Освіта, що надає учням спосіб отримати навички для виконання своїх мрій, де вони є сьогодні та завтра.


Це те, що ми робимо тут у Gateway Technical College .


Щороку сильна освіта Gateway та практична підготовка в реальному світі через 65 різних програм забезпечують фундамент для більш ніж 21 000 студентів, щоб заробити навички нової кар'єри - чи краще самі в своїй нинішній.

Ми цінуємо і служимо нашим студентам та громадам у окрузі Кеноша, округ Расін і округу Уолверт за національно визнаним інноваційним підходом до кар'єри та технічної освіти. Наші студенти також досягають успіху після Gateway, дев'ять з 10 працюють протягом шести місяців після закінчення навчання, а ступінь задоволеності студентів становить близько 100 відсотків.


Коледж очолює правління, адміністрація, співробітники та факультети, які прагнуть до досконалості та задоволення потреб громади. З моменту становлення першою публічно профінансованою школою продовження в Вісконсіні та США в 1911 році Gateway вважається типовим коледжем через розвиток ділових партнерських відносин, галузеві сертифікати, вкладені в академічну програму та реальний підхід до навчання.

Gateway Technical College співпрацює з громадами округу Кеноша, округу Рашин та округу Уолверт, щоб забезпечити економічне зростання та життєздатність, надаючи освіту, навчання, лідерство та технологічні ресурси для задоволення змінних потреб студентів, роботодавців та громад. Щороку 70 академічних програм Gateway забезпечують сильну практичну освіту, яка є основою для 18 000 студентів, які відповідають своїм цілям кар'єри.

Наше бачення

Ми реалізуємо навчальні можливості, що змінюють життя.


Наше завдання

Ми надаємо освіту, орієнтовану на галузь, яка є гнучкою, доступною і доступною для нашої різноманітної спільноти.


Наші цінності

У Gateway Technical College ми цінуємо:

 • різноманітність людей і перспективи.
 • позитивний клімат для роботи та навчання.
 • інновації та прийняття ризиків.
 • чесне і етичне поведінка.
 • якість та досконалість в освіті.

Правління закінчує політику

Трієр-округа отримує вигоду від доступної вищої освіти, яка дозволяє жителям розвивати знання та навички для кар'єри, що підтримують сім'ю, що сприяє зростанню та сталості місцевої економіки за вартістю, що відповідає вартості наданих послуг.

 • Студенти демонструють знання та навички та впевненість у собі, необхідну для працевлаштування, просування по службі, глобальна перспектива та навчання протягом усього життя.
 • Підприємства отримують користь від добре підготовленої, освіченої робочої сили та доступу до індивідуальних рішень для бізнесу та робочої сили, які підтримують позитивний бізнес-клімат.
 • Платники податків отримують позитивну віддачу від інвестицій від впливу Gateway на місцеву податкову базу, цінності майна та загальний економічний розвиток, а також внески випускників до спільноти три округу.
 • Сім'ї посилюються за рахунок процвітання їх випускників, скорочення безробіття або неповної зайнятості та наявність місцевих робочих місць для членів сім'ї.
 • Освітні партнери, локально, на національному та міжнародному рівнях, з'єднують своїх учнів із розвинутими курсами, можливостями та освітніми ресурсами для Pathways кар'єри в Pathways .
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

Gateway Technical College

Програма аспірантів з медичної сестринської служби Gateway Technical College акредитована Акредитованою комісією з виховання медсестер та включає інструкції в класі та на ... [+]

Медсестра - це програма високого попиту в Gateway Technical College . Будь-ласка, майте на увазі, що в окрузі студенти мають першочергове значення і що існує процедура подання клопотань, щоб отримати місце для програмних класів та клінічних місць. Докладніше ознайомтесь з порадником програми.

Існує зростаюча потреба в медичних послугах, і ви можете змінити ситуацію, готуючись до кар'єри, яка змінює життя і допомагає іншим, хто цього потребує.... [-]

США Kenosha Walworth
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

I Choose Gateway- We Are Young