Прочитайте офіційний опис

Гудвін коледж це інноваційний навчальний співтовариство, що розширює можливості працьовитих студентів, щоб стати затребуваними працівниками.

Ми адаптуємо наші програми для задоволення потреб роботодавців, і ми формуємо їх, щоб відповідати життя студентів. Класи зручно пропонуються цілий рік - дні, вечорами, у вихідні дні, і в Інтернеті. Ступені можуть бути гнучко шаруватий через сертифікат, соратника і програм бакалавра в різних областях, затребуваних.

А ще краще, ми оточуємо наших студентів з особистої підтримки та професійної орієнтації, вони повинні - не тільки, щоб заробити ступеня, але, щоб змінити життя для себе, своїх сімей та їх громад.

Гудвін коледж є некомерційною вищим навчальним закладом та акредитований в Новій Англії Асоціація шкіл і коледжів (NEASC) через Комісію по вищих навчальних закладах. Гудвін Коледж був заснований в 1999 році, з метою задоволення потреб різних студентського населення з кар'єрою орієнтованих освітніх програм, які призводять до сильних результатами в області зайнятості.

Місія

The Місія компанії Goodwin Collegе є навчання різних верств населення студента в динамічному середовищі, яка співпаде освіти, торгівлі і спільноти. Наші інноваційні програми навчання підготовки студентів до професійної кар'єри, сприяючи безперервного навчання і громадянської відповідальності. Як спільнота коледжу виховання ми закликаємо студентів, викладачів, співробітників і адміністрації в повній мірі реалізувати свій високий академічний, професійний і особистий потенціал.

цілі:

 • Для того, щоб створити динамічну освітнє середовище, яка готує для студентів і просуває в професійній кар'єрі, розвиваючи вдячність за гуманітарні науки, мистецтва і науки.
 • Для того, щоб навчати студентів в середовищі, яка святкує різних культур, різного віку, досвідом і думками.
 • Для більш точного методів, які підтримують і зберігають студентів і аспірантів.
 • Для того, щоб адаптувати наші програми до потреб нашого тіла студента, робочої сили і суспільства.
 • Для того, щоб збагатити наші місцеві та глобальні спільноти шляхом формування та підтримки відносин співробітництва, які створюють освітні, економічні та культурні переваги.
 • Щоб допомогти нашим випускникам виявлення і закріплення професійних можливостей.
 • Для того, щоб надати студентам основи для прийняття етичних рішень і поводяться з професійної цілісності.

інституційні результати

У коледжі Гудвін, ми вважаємо, що кожен студент, який випускники повинні володіти певними здібностями, незалежно від їх академічної програми. Ми називаємо ці основні здатності інституційних результатів.

Після закінчення школи, Студенти коледжу Гудвін буде:

 • Продемонструвати знання в обраній ними галузі дослідження.
 • Мають ефективної комунікації та аналітичні навички.
 • Купувати бажання і навички, необхідні для здійснення безперервного навчання.
 • Виявити громадянську відповідальність.

Основні цінності (прийнята в 2012 році)

Основні цінності Гудвін Коледжу є його глибоко переконання, які представляють найвищі пріоритети коледжу і основних рушійних сил. Вони визначають нашу пристрасть до того, що ми робимо і як ми вибираємо резонувати з і звернутися до студентів, співробітникам і більшою Goodwin спільноти.

Хто ми

Ми вважаємо, що кожна людина повинна мати доступ до якісної освіти. Ми вважаємо, що ви повинні мати шанс на успіх, незалежно від того, де ви були або куди ви плануєте поїхати. Може бути, ви не знайшли успіху в іншому коледжі, або ви просто не думав, що у вас був час, гроші або підтримка, щоб побачити коледж до кінця. Гудвін тут, щоб повернути його навколо для вас. Почніть своє майбутнє сьогодні в Гудвін.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Goodwin College

Завдяки швидким досягненням молнії у подорожах та технології, найвіддаленіші куточки земної кулі можуть здаватися такими близькими, як сусідні двері. І поряд з цими чудов ... [+]

Огляд

Завдяки швидким досягненням молнії у подорожах та технології, найвіддаленіші куточки земної кулі можуть здаватися такими близькими, як сусідні двері. І поряд з цими чудовими можливостями для посилення контактів виникає серйозна відповідальність за охорону нашого суспільного здоров'я.

Ніхто не любить замислюватися над надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров'я, як SARS та вірус Zika, але вони, певно, відбудуться. Коли вони роблять, ми повинні бути максимально готовими, щоб керувати їх наслідками. Виконані, навчені професіонали - такі, як ти - потрібні для посилення, реагування та захисту наших спільнот від цих загроз до нашої колективної безпеки.... [-]

США East Hartford
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
6 - 9 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Goodwin College

При сьогоднішніх блискавичної досягнень в області подорожей і технології, найвіддаленіші куточки земної кулі може здаватися як можна ближче по сусідству. І поряд з цим за ... [+]

При сьогоднішніх блискавичної досягнень в області подорожей і технології, найвіддаленіші куточки земної кулі може здаватися як можна ближче по сусідству. І поряд з цим захоплюючі можливості для збільшення контакту приходить серйозну відповідальність за збереження нашого суспільної охорони здоров'я.

Ніхто не любить думати про надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров'я, як атипова пневмонія і вірус Зика, але вони напевно станеться. Коли вони роблять, ми повинні бути якомога краще підготуватися, щоб управляти їх наслідків. Вчинені, навчені фахівці - хтось на кшталт вас - потрібно активізувати, реагувати і захищати наші громади від цих загроз нашій колективну безпеку.... [-]

США East Hartford
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
6 - 9 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Goodwin College

Наш ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я є міждисциплінарною програмою, призначеною для забезпечення можливостей для підвищення кар'єри для практиків медичного фак ... [+]

Огляд

Наш ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я є міждисциплінарною програмою, призначеною для забезпечення можливостей для підвищення кар'єри для практиків медичного факультету на рівні початкового рівня, а також для людей, які тільки починають свою кар'єру в галузі охорони здоров'я.

Ця програма охоплює людей з різними знаннями та інтересами і допоможе вам досягти ваших освітніх цілей.... [-]

США East Hartford
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
6 - 9 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Goodwin College Welcomes International Students