Прочитайте офіційний опис

Почніть з якістю

Успіх починається з міцного фундаменту. За більш ніж 100 років, Хесстон коледж готує студентів для успішного життя і кар'єри.

Хесстон Коледж два роки приватний, житловий гуманітарний коледж в Hesston, штат Канзас. Тут ви знайдете допомогу і підтримку, як ви відчуваєте життя і є можливості, які приносять користь вашого майбутнього. Хесстон був названий номер два 2-річний коледж в Сполучених Штатах для успіху студента Вашингтоном щомісячний журнал у 2010 році. Таке високе визнання показує, що наші студенти представлені строгих академічних проблем і надано сприяння у вирішенні цих завдань.

Hesson коледж є філією менонітів церкви США, значення яких корениться в християнських принципів.

Вам буде надана можливість розвивати у всіх сферах вашого життя - інтелектуальних, соціальних і релігійних. Ми вітаємо всі фони, тому що, коли ви починаєте в Hesston, ви приєднатися до спільноти, що цінує кожної людини.

Почніть з успіху

У Хесстон, успіх починається з підтримки. Хесстон студентам вивчити ідеї і можливості за підтримки та заохочення викладачів та інше готові відповісти на питання, обговорити курсову або просто поговорити про життя. Вивчення в новому культурному контексті займає робота. Ми пропонуємо англійської як другої мови класів та інших міжнародних студентських послуг, щоб допомогти вам адаптуватися до життя в суспільстві Хесстон коледжу. При малих розмірах класу і співвідношення студент-викладач в-11 до одного, факультет знаю, що ви і озброїти вас знаннями та навички, необхідні для досягнення ваших цілей.

Академічні програми призначені для задоволення різноманітних варіантів. Хесстон надає диплом про закінчення коледжу, так що якщо у вас є конкретні інтереси кар'єри, ваш дворічний мірою може безпосередньо привести до зайнятості або можуть стати основою для подальшого вивчення. Більшість випускників Хесстон завершити свою освіту в чотири роки коледж чи університет. Наша навчальна програма ліберальних мистецтв пропонує широкий вибір освітньої підготовки, і ми будемо працювати з вами, щоб зробити передачу ваші кредити просто.

Почніть з спільнотою

Хесстон коледж швидко стає домом далеко від дому, щоб 450 студентів, які венчурних сюди з близько 27 американських штатах і 14 країнах. Тому що наші студенти приїжджають з усього світу, ви зустрінете унікальні досліди і погляди. Ви будете мати можливість навчатися за межами класної кімнати, хоча кампусу діяльності та організацій, волонтерської роботи та участі в наших хорів, музичних груп і спортивних команд.

Тут співтовариство починає в гуртожитках. Більше 75 відсотків населення живе студент на кампусі. Ми просуваємо спілкування, живе і працює разом через кампус діяльності, MOD життя і духовного розвитку. Гуртожитки організовані таким чином, що два студенти ділити кімнату, що також є частиною мод. Моди агрегати п'яти або восьми кімнат, які на чолі з студентом другого курсу називається резидента помічник чи RA. Ваше РА готовий відповісти на ваші запитання, як ви перехід до нової культури.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Arts

Hesston College

Чи розглядаєте ви кар'єру в охорони здоров'я або медичної професії? У Hesston коледжу, ви отримаєте персональний ... [+]

Чи розглядаєте ви кар'єру в охорони здоров'я або медичної професії? У Hesston коледж, ви отримаєте персональну увагу і тверду академічну підготовку, яка буде робити вам, де ви хочете піти.

Як Хесстон коледж готуватиме мене для майбутніх досліджень?

Хесстон коледж пропонує Асоційований наук ступеня, ступінь програми, яка забезпечує легкість передачі в програму, пов'язаних зі здоров'ям коледжі чи університеті чотири роки за вашим вибором. Заступник наук ступеня розроблений спеціально для виконання первинну послідовність курсів, необхідних для наступних курсів, пов'язаних зі здоров'ям верхнього рівня.... [-]

США Kansas City
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою