George Mason University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Масонський містечко приходить до життя

Ви отримаєте вигоду з George Mason University з тим, щоб забезпечити міжнародних студентів, як ви з видатним досвідом університету. Мейсонські програми підкреслюють можливості поза класом; тому ви матимете змогу ознайомитись із стажуванням та можливостями відпочинку, які можуть запропонувати лише Вашингтон, округ Колумбія. Ви також матимете змогу проводити практичні дослідження факультету, які заробляли університет у конкурсних дослідженнях понад $ 101 млн.

Ви коли-небудь хотіли спробувати 3D-принтер у п'ятницю ввечері? Чи візьметеся виступ майбутнього президента США? Мейсон є одним із найбільших науково-дослідних університетів США Класифікацією вищих навчальних закладів. Він є найбільшим державним дослідницьким університетом у Вірджинії з чотирма містечками у Вірджинії та одним з них у Сендо, Корея.

І вони не роблять. Оскільки їх професорсько-викладацький склад та навчальний корпус зростатимуть, ви побачите успіхи у навчальних закладах та новітні технології.

Провідний американський університет

Будучи студентом університету George Mason University , ви матимете доступ до кращих культурних, ділових та дослідницьких можливостей у США. Ви будете насолоджуватися практичним навчальним досвідом всередині та за межами класу з професорами, які є експертами у своїх сферах.

Студенти університету Мейсона приходять спочатку. Там ви матимете доступ до деяких кращих культурних, ділових та дослідницьких можливостей у США. Мейсон забезпечує чудове академічне середовище, де ви зможете спілкуватися зі студентами з 130 країн та усіх 50 штатів. Поки в Мейсон, ви будете насолоджуватися практичним навчанням з професорами, які є експертами у своїх областях. Фахівці, радники та співробітники працюють над тим, щоб забезпечити трансформаційний навчальний досвід, так що, коли ви закінчите, ви будете готові критично думати про глобальні проблеми та отримати роботу з впливом.

Mason Career Services пропонує заходи, семінари, курси та індивідуальні консультації, де ви можете пройти інтерв'ю та вміння полювати на роботу. Кожен семестр ви можете взяти участь у робочих та інтернатних ярмарках для спілкування з більш ніж 170 роботодавцями, такими як The Washington Post, Smithsonian Institution та численними компаніями Fortune 500.

ІНТО Мейсон

ІНТО Мейсон знає, що ви зосереджені на вдосконаленні своїх мовних навичок, нових друзів та адаптації до культури освіти США, і вони там допомагають. Високопреосвячена команда службовців служби INTO Mason буде з вами на кожному кроці, щоб переконатися, що ваш перший рік навчання є максимально простим. Як студент, що навчається в Глобальному центрі "Мейсон", ви будете насолоджуватися всіма перевагами нашого передового навчального закладу, розробленого спеціально для іноземних студентів, як ви. Ця будівля є центром життя кампуса і відкрита 365 днів на рік. Все, що вам потрібно, щоб почати свій академічний шлях на Мейсон, знаходиться під одним дахом!

Ваш будинок далеко від дому

INTO Мейсон знаходиться в Глобальному Центрі Мейсона. Тут ви знайдете багато хто з ваших навчальних курсів англійської мови або навчального Pathway . Цей просторий 7-поверховий зал перебування проживає понад 270 студентів-масонів. Коли вам потрібен хтось, хто допоможе вам, ви можете знайти дружнє обличчя на стійці вітальні 24 години на добу. Співробітники студентських служб можуть відповісти на ваші запитання та підтримувати зв'язок з академічними радниками. Насолоджуйтесь стравами в інтернаціональному меню ресторану "Глобус" в будь-який день року.

Жити і навчатися разом

Глобальний центр "Мейсон" - це просторий, висококласний об'єкт і центр вашого першого року роботи в Мейсоні. Спочатку він був спроектований як готель, у цьому прекрасному об'єкті є вікна, що забезпечують природне освітлення у розкішних житлових приміщеннях. Знайомтеся зі своїми друзями та професорами або відвідайте подію в нашому процвітаючому фойє. Підпишіться на партнерську бесіду або репетитора в Центрі навчальних ресурсів. Шукаєте більше? Вони проводять кілька прекрасних урочистих свят, нічних фільмів та соціальних заходів протягом усього року.

Більше про кампус

Їжа

Шукаєте смак додому? Ви можете знайти його в The Globe, одному з трьох залів, що працюють на кампусі, що служить постійно мінливому меню міжнародної кухні. Це відкрито кожен день року, і ви завжди можете знайти варіанти гааль, вегетаріанських та клейковини. І якщо ви прагнете до спеціальної страви, ви можете зробити запит, щоб його було в меню. Будь ласка, принесіть нам свої рецепти з дому!


Ресурсний центр навчання

Хочете дізнатись, куди йти, коли вам потрібен репетитор? Ресурсний центр навчання (LRC) - це місце, куди вам слід звернутися за допомогою письмової або математичної допомоги. Ви матимете доступ до спеціалізованих викладачів, які мають досвід роботи з навчанням англійської мови. LRC також є комп'ютерною лабораторією та спокійним навчальним центром, де ви можете запозичити ноутбук та працювати над групою проектів.

Розташування

Ферфакс

INTO George Mason University

Address
University Drive,4400
22030 Ферфакс, Вірджинія, США