Прочитайте офіційний опис

Ірвін коледж Valley (IVC) поєднує в собі оточення невеликого коледжу з більш ніж 60 акрів сучасних засобів і обладнання; віддані співробітники; і відмінний факультет, які поєднують знання і досвід з щирою прихильністю до навчання. IVC пропонує денні та вечірні курси, на кампусі або в Інтернеті. Після його створення в якості супутника кампусу в 1979 році, IVC став самостійним закладом в 1985 році, і бачив його швидкість передачі даних і кампус співтовариство туш. Його факультет включає в себе автор, Фулбрайт вчених, вчені, професійні музикант і підприємець, які є доступними і студентом-орієнтованим.

Ініціатива інституційної ефективності партнерства (IEPI)

Інституційна ефективність Ініціатива партнерства (IEPI) є результатом спільних зусиль, щоб допомогти просунути інституційну ефективність Каліфорнії місцевих коледжів. IEPI попросив все California Community Colleges, щоб мати розмову про декілька показниках, що відображають різні аспекти діяльності коледжу. Інституційний комітет Ефективності IVC в переглянув ці показники і встановив цілі на майбутній рік. Ці цілі будуть контролюватися і обговорюватися Institutional комітет по Ефективності і будь-які зміни будуть доведені до спільноти коледжу. IVC сподівається на розширення нашої участі з IEPI в наступаючому році і продовжує використовувати дані для управління поліпшенням студентського успіху та інституційної ефективності.

Бачення

Irvine Valley College є провідним навчальним закладом, який забезпечує студент можливість для успіху через виняткові послуги та динамічні партнерські відносини.

Місія

Irvine Valley College пропонує чіткі і керовані шляху для передачі, сертифікати, дипломи, зайнятість і додаткову освіту до різноманітного і динамічному місцевому та світовому співтовариству. Ми підтримуємо доступ студента, успіх, і справедливість. IVC сприяє економічному і кадрового розвитку на основі стратегічного партнерства з бізнесом, урядом і освітніми мережами.

Міжнародний студентський центр

IVC є всеосяжним коледж з майже 15 000 студентів, в тому числі понад 860 іноземних студентів. Заснована в 1979 році, коледж є лідером серед місцевих коледжів в країні. Відомий своєю видатною здатності і навчальний план, IVC готує студентів для передачі в університетах на всій території Сполучених Штатів. IVC пропонує більше 80 Associate Degree і більше 60 кар'єри і програм технічного сертифікату.

IVC вважає, що міжнародні студенти додати до культурного розмаїття і освітнього досвіду для всіх студентів. Ми вітаємо іноземних студентів в нашому кампусі і забезпечити сильні служби підтримки з боку наших професійно працюють в Міжнародній програмі студентського. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією на наступних сторінках, щоб дізнатися більше про наукові програми і послуги, доступних в Н.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

Irvine Valley College

Школа наук про життя в Ірвінському коледжі долини пропонує широкий спектр курсів з біологічних наук, а також курси з екологічних досліджень. Вступні курси зосереджені на ... [+]

Школа наук про життя в Ірвінському коледжі долини пропонує широкий спектр курсів з біологічних наук, а також курси з екологічних досліджень. Вступні курси зосереджені на теоріях та концепціях у п'яти основних сферах: клітинної та молекулярної біології, генетики, еволюції, екології та біології всього організму. Більш спеціалізовані курси вивчають розширення цих основних принципів, оскільки вони стосуються різних специфічних сфер навчання, включаючи ботаніку, зоологію, анатомію людини, фізіологію людини, клітинну біологію, мікробіологію, природну історію та морську біологію. Студенти можуть закінчити курси в рамках кафедри для виконання загальних вимог освіти, щоб задовольнити передумови для програм охорони здоров'я, таких як медсестринство, щоб задовольнити вимоги про закінчення в перспективних інститутах перекладу, або закінчити аспірантуру з фахом з біології або здоров'я Наук ... [-]

США Irvine
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Irvine Valley College

Школа кінезіології, охорони здоров'я та легкої атлетики в Ірвінському коледжі долини надає студентам можливості у поняттях "довічного" здоров'я та здоров'я. Студенти не т ... [+]

Школа кінезіології, охорони здоров'я та легкої атлетики (KHA) пропонує програми та курси для кожного студента IVC. Для тих, хто шукає можливості перекладу та кар'єрних можливостей, KHA надає інструкції студентам, які бажають підготуватися до професійної кар'єри в навчанні (фізичне виховання в К-12 та адаптованих областях) та пов'язаних з ними дисциплін в спортивному тренуванні, тренуванні, фізичному вправі, фітнесі, медичних науках та Спортивна психологія. ... [-]

США Irvine
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

IRVINE VALLEY COLLEGE

Irvine Valley College (Demo)