Kalamazoo Valley Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

З чотирма кампусами в Каламазу, штат Мічіган - Техасський містечко, кампус Гроувс, канадський університет Аркадії та навчальний заклад "Здоровий спосіб життя" Бронсона. Kalamazoo Valley Community College пропонує ступені доцента в 25 областях навчання. Повністю акредитована організація Valley Valley Kalamazoo пропонує денні та вечірні заняття в Інтернеті та у вихідні дні. Долина Каламазо працює в тісному контакті з чотирирічними навчальними закладами, щоб забезпечити передачу студентських кредитів для тих, хто зацікавлений у досягненні ступеня бакалавра після завершення цілі в Долині. З більш ніж 70 різними програмами перекладу на вибір - в таких галузях, як інженерна справа, бізнес, інформатика та медсестринство - студенти мають можливість заробити кредити, які можуть бути повністю переведені на чотирирічний коледж або університет у Каламазо Долині для частка вартості відвідування чотирирічного коледжу чи університету. 5 reasons Студенти можуть приєднуватися до більш ніж 20 різних клубів та організацій або брати участь у одному з п'яти міжкультурних спортивних команд, включаючи чоловічий і жіночий баскетбол, жіночий волейбол, бейсбол та софтбол.

ЩО Є КОМІСІЙНИЙ КОЛЕДЖ?

Коледжі громадських закладів є дворічними школами, які надають доступну середню освіту як Pathway до чотирирічного курсу. За даними Американської асоціації громадських коледжів, в Сполучених Штатах 1167 громадських коледжів налічують понад 12,4 мільйона студентів і обслуговують майже половину всіх студентів-випускників у США. Коледжні коледжі пропонують особливе навчальне середовище і визнаються за меншими розмірами класів, більш індивідуальною увагою та сприятливою атмосферою.

ЖИТЛО

Kalamazoo Valley Community College - це приміська школа, і тому не пропонує житло в університетському містечку. Однак, як будинок для трьох вищих навчальних закладів, Каламазу є містом коледжу та пропонує безліч доступних мебльованих і необроблених апартаментів з зручностями, включаючи басейни, волейбольні майданчики та фітнес-центри. Багато житлових комплексів пропонують послуги трансферу до Kalamazoo Valley Community College до Kalamazoo Valley Community College або в декількох хвилинах ходьби від міської автобусної станції метро Transit.

КАЛАМАЗУ, МІЧІГАН

Розташований у південному заході штату Мічиган, Каламазу знаходиться приблизно в двох годинах від Чикаго та Детройту. Маючи майже 75 000 жителів, у Каламазогу є великий міський стиль і особливості містечка. Відстань від розкинутих пляжів та обмотки природних стежок - це яскравий і прогресивний центр міста, який включає в себе якісну їдальню, нічні клуби, мікробазу, магазини, розважальні програми та Інститут мистецтв Каламазу. Каламазо переживає всі чотири сезони. Падіння сигналізує про його прибуття з прохолодними температурами і повільним обертанням листя у яскраві відтінки малинового, помаранчевого та золотого. Зима приносить холодне повітря з середньою температурою 26 градусів і сильним снігопадом у південно-західному штаті Мічиган, забезпечуючи ентузіастів з чудовим краєвидом для катання на лижах, катання на санях і катання на снігоходах. Сніг тане, а каламазояни відтісняють зиму і з нетерпінням чекають весни, її більш теплу погоду, пишні пейзажі і сонячні зайняті дні. Навесні спускаються влітку, коли середні літні високі температури досягають низьких 80-х років, що дає прекрасну можливість насолодитися поблизу озера Мічиган, що є частиною найдовшої прісноводної берегової лінії країни та однієї з більш ніж 11 000 внутрішніх озер по всій державі. Kalamazoo

Розташування

Каламазу

Kalamazoo Valley Community College

Address
6767 West O Ave
Каламазу, Мічиган, США
Веб-сайт
Телефон
+1 269-488-4400