Lincoln Memorial University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ЛМУ

Улюблений 16-м президентом нашої країни Авраам Лінкольн був уродженцем сусіднього Кентуккі. Але ви, можливо, не знаєте, що він передбачив "великий університет для людей цієї області" тут, в Cumberland Gap. Сто сорок років по тому, Lincoln Memorial University є спадкоємцем цього бачення, і ми дуже пишаємося тим, що носимо його ім'я і приймаємо його спадщину.

Розташований в незайманому гірському хребті Аппалачі, головний кампус LMU в Харрогіті, штат Теннессі, є мальовничим і історичним. Близько 55 миль на північ від Ноксвілла, штат Теннессі, ми цілком готові запропонувати гуманітарну освіту. Головний кампус, що заповнюється заходами для мешканців та 11 розширених місць у прилеглих районах, LMU надає освітній досвід відповідно до вашого життя. З більш ніж 30 академічних спеціальностей, починаючи від бухгалтерського обліку до біології дикої природи та рибного господарства, успіх знаходиться в межах вашої досяжності.

Найбільш важливим є те, що LMU є тісною спільнотою, яка наповнена людьми, які піклуються. Студенти можуть розраховувати на особисту увагу з середнім розміром у класі 13. У LMU студенти будують відносини, які тривають, і вони вивчають уроки, які вони несуть для життя.

Спадщина

Lincoln Memorial University виріс з любові та поваги до Авраама Лінкольна, і сьогодні шанує його ім'я, цінності та дух. Як свідчить легенда, в 1863 році Лінкольн запропонував генералу О.О. Говарду, офіцеру армії Союзу, що після закінчення громадянської війни він сподівався, що генерал Говард зробить щось для лояльних людей цієї області.

Наприкінці 1800-х років полковник А.А. Артур, агент з організації англійської компанії, придбав територію, де розташований Lincoln Memorial University . Його компанія побудувала готель у 700 номерів під назвою "Чотири пори року", а також лікарню, готель, санаторій та інші невеликі будівлі. Були прокладені дороги і закладені землі з великою різноманітністю чагарників і дерев. У 1895 році компанія була змушена відмовитися від свого проекту, коли фінансова паніка охопила Англію.

Преподобний А.А. Майерс, міністр конгрегаціоналізму, приїхав до Камберленд-Гап в 1888 році. Йому вдалося відкрити школу Харроу, створену з метою забезпечення початкової освіти гірським молоддю. На відвідування площі , щоб дати серію лекцій в Harrow School, генерал О. Говард згадав своє зобов'язання виконати прохання Лінкольна , і він приєднався до преподобному Майерс, MF Овертон, CF енергійні, AB Kesterson, М. Артур в створенні Lincoln Memorial University . Ця група, разом з Робертом Ф. Паттерсоном, ветераном Конфедерації, стала радою директорів і придбала нерухомість The Four Seasons. У честь дня народження Лінкольна інститут був затверджений штатом Теннессі 12 лютого 1897 року як Lincoln Memorial University .

З цього часу Lincoln Memorial University намагався забезпечити освітні можливості, розвиток лідерства в громаді і розширення економічних і соціальних сил у своєму регіоні. Понад 700 випускників увійшли до медичної чи юридичної практики в громади Аппалачей. Ще 3000 стали професійними педагогами, які працюють на посадах, починаючи від навчання в початковій школі до президентств університетів. Двадцять п'ять випускників опублікували широко визнані книги, драми та музичні композиції. Джес Стюарт - один з таких авторів; Його різноманітні роботи перекладені на сім мов.

Місія та мета

Lincoln Memorial University - це всеохоплююче навчальне співтовариство, що базується на ціннісному досвіді, присвяченому забезпеченню якісного освітнього досвіду на рівні студентів, випускників та професійних. Університет прагне дати учням основу для більш продуктивного життя, дотримуючись принципів життя Авраама Лінкольна: відданість індивідуальній свободі, відповідальності та вдосконаленню; повага до громадянства; визнання внутрішньої цінності високих морально-етичних стандартів; і віра в особистого Бога

У той час як університет, перш за все, займається викладанням, університет підтримує дослідження та службу. Навчальний план університету та прихильність до якісного навчання на кожному рівні ґрунтуються на переконаннях, що випускники повинні вміти спілкуватися чітко і ефективно в епоху швидких і постійно розширюваних комунікаційних технологій, повинні мати помітну глибину навчання в галузі знань, повинні оцінювати і розуміти різні способи, з допомогою яких ми пізнаємо себе і навколишній світ, і повинні бути здатні здійснювати інформовані судження

Університет вважає, що одним з найважливіших наріжних каменів осмисленого існування є служіння людству. Здійснюючи освітні, службові та дослідницькі можливості для студентів, Lincoln Memorial University прагне поліпшити життя студентів, яким він служить. Служачи студентам з усього держави, нації та багатьох інших країн, Університет зберігає зобов'язання збагачувати життя людей і громад в регіоні Аппалачі.

Розташування

Херрогейт

Lincoln Memorial University

Веб-сайт
Телефон
423.869.3611 | 800.325.0900

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія