Logan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Оскільки 1935, Логанський університет Залишився заснований в Хіропрактична освіта, В той час як безперервно збагачуючи академічні варіанти з пропонованими ступенями Наук про здоров'я.

Логанський університет Випускники застосовують цілісний підхід до здоров'я та благополуччя для задоволення попиту на менш інвазивні, дешеві методи лікування та всебічну допомогу та ведуть інтегровану галузь охорони здоров'я. Завдяки інноваційній академічній програмі на основі результатів, яка підкреслює обізнаність з доказом, різноманітні клінічні можливості занурення, нові технології та доведені практики, Випускники університету Логан навчені, впевнені та підготовлені до майбутнього. У Логан, Нашим учням навчаються принципи медичної допомоги, орієнтованої на пацієнта. Наші студенти, факультети та клініцисти виклик Поліпшення стану здоров'я пацієнтів, роблячи систему охорони здоров'я краще для всіх пацієнтів.

Коли ми візьмемо на себе таку лідерську роль, пацієнт отримає користь. Як лідер інтегрованого медичного обслуговування, ми гарантуємо, що пацієнти отримують достовірне, всебічне догляду. Ми відновлюємо функцію, полегшуємо біль, сприяємо оздоровленню та надаємо пацієнтам поліпшену якість життя. Ось і це Логан Різниця

Міжнародний студентський Прийом

Ми готові привітати вас до спільноти Логан! Університет Логан є висококласним навчальним центром, який створює провідних провідних медичних працівників у всьому світі - все це в одному з найкрасивіших кампусів США.

Наші призначені міжнародні координатори прийому

  • Допомагайте зі своєю заявкою та переходом до Сполучених Штатів.
  • Пропустіть свій I-20 і допоможіть отримати вашу студентську візу F-1
  • Познайомтесь із студентськими клубами університету Логана, організаціями та живим містом Честерфілд та районом Сент-Луїс.

Застосування до університету Логан як міжнародного студента

Якщо ви живете за межами США або відвідуєте середню школу за межами США, подання заявки до університету Логан зазвичай займає три етапи:

  • Заповніть онлайн-додаток.
  • Надсилайте протоколи всієї своєї середньої освіти до Логана.
  • Надішліть всі свої офіційні стандартизовані тестові результати.

Складання культурних відмінностей через хіропрактику

Особистий досвід коледжу часто визначається їхніми академічними інтересами, наскільки успішними вони відрізняються в програмі та наскільки успішними вони проходять навчання після закінчення навчання. Але в Логані досвід коледжу визначається не тільки науковцями, а й підтримкою та заохоченням учнів від тих, хто їх оточує, розширюючи їх світоглядність та готуючи їх до майбутніх успіхів у всіх сферах життя.

У Логані кількість студентів становить більше 15 країн, включаючи Канаду, Бразилію, Пуерто-Ріко та Венесуелу. Через зростаюче міжнародне студентське населення та зацікавленість студентів США для участі в клініці за кордоном, Логан започаткував Міжнародну студентську асоціацію (ISA), організацію, яка сприяє культурному розмаїттю та обізнаності в університетському містечку Логан та громаді.

"Ми забезпечуємо платформу для взаємодії між іноземними студентами та студентським органом Логана, заохочуючи та підтримуючи коопераційні відносини між культурними відмінностями", сказав Кеммі Клейн Ріттер, тримістр 5 студентів Бразилії та президент ISA. "Наша мета полягає у просуванні та об'єднанні глобальної професії хіропрактіки за допомогою натхнення, цілісності та лідерства". Завдяки Міжнародному конгресу студентів-хіропрактіків (WCCS), міжнародної співпраці студентів-хіропрактіків, ISA представляє студентам можливості для навчання та співпраці з Різноманітна група майбутніх медичних працівників з усього світу.

Кеммі зазначив, що група іноді приносить лікарям справу з реальним досвідом практики хіропрактики в інших областях світу. "Вона відрізняється поза межами США, і важливо знати різні правила та правила для практикуючих хіропрактики в різних країнах", - сказала вона.

Хоча Кеммі в даний час виступає в третьому триместрі, як президент асоціації, її бачення для цієї організації тільки починається. Вона сподівається залучити більше студентів до глобального рівня, з метою об'єднання професії та підтримки один одного. "Багато людей мріє про майбутнє, і ми - майбутнє", - сказав Кеммі. "Залучення до участі зараз означає, що у нас є шанс розпочати майбутнє в теперішній час". За підтримки студентського корпусу Логан та багатьох факультетів Кеммі та її офіцери об'єднали студентів з усього світу з трьома основними спільними інтересами: Їх пристрасть до охорони здоров'я, хіропрактики та навколишнього світу. "Навчання життєвих вражень від студентів та лікарів у галузі хіропрактіки за межами клініки Логан - це дуже ганебний досвід та унікальна можливість рости як майбутній окружний центр".

Розташування

Честерфілд

Address
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 Честерфілд, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія