Lorain County Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про LCCC

Заснований у 1963 році, Lorain County Community College допомагає місцевим людям отримати навчання та освіту, необхідну їм, щоб прожити своє найкраще життя протягом понад 50 років.

Незалежно від того, що ваша мета - це асоційована ступінь, додаткова підготовка робочої сили або ступінь вищої кваліфікації, у нас є програма для задоволення ваших потреб.

LCCC з гордістю служить наріжним каменем для округу Лорен. Коледж надає можливість студентам закінчити:

  • Диплом бакалавра
  • Асоційовані ступені
  • Короткострокові сертифікати
  • Навчання робочої сили

Завдяки університетському партнерству LCCC ви можете заробити ступінь бакалавра або магістра у 14 університетах та коледжах штату Огайо. Ми також є першим коледжем громади в Огайо, який запропонував ступінь бакалавра.

LCCC забезпечує низький рівень навчання - зараз це найнижчий рівень навчання в Огайо - так що ви можете закінчити навчання, необхідні для працевлаштування - і не багато боргів.

В результаті постійної відданості нашим студентам, Американська асоціація громадських коледжів (AACC) була визнана найкращим коледжем у країні за високий рівень успіху студентів.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Випускники з високим рівнем заробітку

Коли ви закінчите аспірантуру, ваша освіта LCCC ставить вас у положення про найвищий заробіток випускників коледжів у штаті Огайо та в топ-50 кращих у країні. У 2016 році Коледж посів друге місце в штаті Огайо та 41-е місце в країні за випускниками найвищої оплати праці в коледжі, згідно з даними Payscale Human Capital. Payscale - це інформація про зарплату, пільги та компенсації, яка збирає дані про заробітки за все життя для сотень ступенів та спеціальностей. LCCC також набрав найвищий показник серед усіх коледжів Огайо у заробітках для випускників у звіті про додану вартість у програмі Metropolitan Policy в Брукінгсі за 2015 рік.

Lorain County Community College входить до Університетської системи штату Огайо, однієї з найбільших комплексних державних систем вищої освіти в країні. Державні коледжі Огайо, університети та програми навчання дорослих обслуговують майже 600 000 студентів та пропонують усі варіанти від GED до доктора наук, забезпечуючи, щоб усі огайоанці мали легкий доступ до якісної, доступної вищої освіти. Для отримання додаткової інформації відвідайте університетську систему штату Огайо.

Розташування

Елірія

Address
1005 North Abbe Road
44035 Елірія, Огайо, США