Прочитайте офіційний опис

Про LCCC

Заснований у 1963 році, Lorain County Community College допомагає місцевим людям отримати навчання та освіту, необхідну їм, щоб прожити своє найкраще життя протягом понад 50 років.

Незалежно від того, що ваша мета - це асоційована ступінь, додаткова підготовка робочої сили або ступінь вищої кваліфікації, у нас є програма для задоволення ваших потреб.

LCCC з гордістю служить наріжним каменем для округу Лорен. Коледж надає можливість студентам закінчити:

  • Диплом бакалавра
  • Асоційовані ступені
  • Короткострокові сертифікати
  • Навчання робочої сили

Завдяки університетському партнерству LCCC ви можете заробити ступінь бакалавра або магістра у 14 університетах та коледжах штату Огайо. Ми також є першим коледжем громади в Огайо, який запропонував ступінь бакалавра.

LCCC забезпечує низький рівень навчання - зараз це найнижчий рівень навчання в Огайо - так що ви можете закінчити навчання, необхідні для працевлаштування - і не багато боргів.

В результаті постійної відданості нашим студентам, Американська асоціація громадських коледжів (AACC) була визнана найкращим коледжем у країні за високий рівень успіху студентів.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Випускники з високим рівнем заробітку

Коли ви закінчите аспірантуру, ваша освіта LCCC ставить вас у положення про найвищий заробіток випускників коледжів у штаті Огайо та в топ-50 кращих у країні. У 2016 році Коледж посів друге місце в штаті Огайо та 41-е місце в країні за випускниками найвищої оплати праці в коледжі, згідно з даними Payscale Human Capital. Payscale - це інформація про зарплату, пільги та компенсації, яка збирає дані про заробітки за все життя для сотень ступенів та спеціальностей. LCCC також набрав найвищий показник серед усіх коледжів Огайо у заробітках для випускників у звіті про додану вартість у програмі Metropolitan Policy в Брукінгсі за 2015 рік.

Lorain County Community College входить до Університетської системи штату Огайо, однієї з найбільших комплексних державних систем вищої освіти в країні. Державні коледжі Огайо, університети та програми навчання дорослих обслуговують майже 600 000 студентів та пропонують усі варіанти від GED до доктора наук, забезпечуючи, щоб усі огайоанці мали легкий доступ до якісної, доступної вищої освіти. Для отримання додаткової інформації відвідайте університетську систему штату Огайо.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Applied Science

Lorain County Community College

Програма асоційованої сестринської підготовки готує випускників до функціонування зареєстрованих медсестер у лікарнях, будинках престарілих та інших установах охорони здо ... [+]

Співробітник прикладних наук з медсестринства

Ассоційована програма сестринської підготовки готує випускників до функціонування зареєстрованих медсестер у лікарнях, будинках престарілих та інших установах охорони здоров’я. Зареєстровані медсестри сприяють здоров’ю клієнтів через гігієнічну допомогу; викладання; оцінка систем організму; здійснення сестринського процесу, включаючи способи лікування, замовлені лікарем; та реабілітаційна допомога. Після завершення програми випускник має право скласти іспит NCLEX на отримання ліцензії як зареєстрована медсестра. Lorain County Community College має угоду з шарнірними коледжами та університетами , включаючи програми , пропоновані Lorain County Community College University партнерство «s.... [-]

США Elyria
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
5 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, США