Прочитайте офіційний опис

Про Мессіанському коледжі

Месія Коледж - загальнонаціональний приватний християнський коледж із студентським корпусом з 3,305 студентів та аспірантів. Розташована в Мехіконсбурзі Па., Месія знаходиться всього в 12 милях від столиці штату Гаррісберг. Коледж був заснований в 1909 році братами в Церкві Христа. Сьогодні база віри коледжу широко євангельська і включає учнів та працівників з різних конфесій та традицій християнської віри.

Заява про ідентифікацію

Коледж Месії - це християнський коледж ліберального та прикладного мистецтва та наук. Коледж прагне до охопленого євангельським духом, кореневим у традиціях Анабаптистів, Пієтистів та Уесліан християнської Церкви.

Місія

Наша місія полягає в просвіті чоловіків і жінок до зрілості інтелекту, характеру та християнської віри у підготовці до життя служби, лідерства та примирення в церкві та суспільстві.

Мотивований спільною місією

Початковий внесок у нашу місію - розвинути студентів "зрілість інтелекту, характеру та християнської віри" - відбиває інтеграцію спільної віри нашої громади в кожен аспект досвіду Месії. Ця цілісна освітня модель - це сміливе бачення нашого засновника СР Сміта більше 100 років тому і залишається наріжним каменем нашої ідентичності.

Інші основні компоненти служіння місії Месії, лідерства та примирення також міцно кореняться у контексті нашої християнської віри. Ми не просто служимо, тому що це "правильно робити"; ми служимо, тому що Бог закликає нас відкрити наші серця бідним та потребуючим людям і працювати на справедливість там, де панує несправедливість. Ми вчимося вести, віруючи, що Ісус є нашим кінцевим прикладом ведення з співчуттям, повагою та любов'ю. І через нашу віру ми змушені будувати мости розуміння і спокою, щоб продемонструвати примирення любові до Бога іншим.

Наш кампус

Розташований у приміському південно-центральному Пенсільванії, коледж Месія розміщений на 471 живописній акр. Незалежно від того, ви прогуляєтесь по мальовничому бухту Yellow Breeches, що проходить через кампус, слухаючи лекцію в одному з наших найсучасніших академічних будівель, дивлячись на футбольний матч у нашому відкритому спортивному комплексі, вигулюючи при концерт у нашому студентському союзі або просто насолоджуючись красою кампусу, ви будете впевнені, що почуватиметеся як вдома.

Чому ти почуваєшся вдома?

Бо в Месії це більше, ніж прекрасний кампус. Мова йде про гостинність для всієї людини. Відвідування вперше? Повернутися до кампуса для вашого старшого року? Приносіть бабусь і дідусів для Дня свята дівчат? Незалежно від причини, вас завжди зустрічають дружні обличчя та справді корисні люди, які хочуть для вас найкращого.

Створення пристрасті до спільноти

Наш кампус складається з різноманітної групи студентів, співробітників та викладачів. Незважаючи на те, що всі ми можемо приймати з різних місць і фонів, ми робимо пріоритетним заохочення змістовних зв'язків у нашій громаді.

Поки семи академічними будівлями, 12 залами / апартаментами, бібліотеками та багатьма іншими будинками, присвяченими культовим справам, навчанню та студентському життю, становлять наш фізичний кампус, це вже більше 3000 студентів, які роблять благоустрій кампуса Месії - з виконанням дружби, пристрасті до Христос і прагнення до академічної досконалості.

Близько до цього все

Хоча ви не можете сказати в наших мальовничих навколишніх місцях - кампус Месії знаходиться всього за декілька хвилин їзди від сусідніх міських районів. Ресторани в центрі міста, галерейські музеї та спортивні майданчики державної столиці Гаррісбурга розташовані всього за 15 хвилин. А зайняті міські центри Філадельфії, Балтімора, Вашингтона, округ Колумбія та Нью-Йорка - всього за 2-3 години їзди. І коли ви пережили можливості, які можуть запропонувати наші сусідні міста, ми будемо раді вітати вас у діяльності нашого кампуса!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Messiah College

Наша акредитована харчування та дієтологія готує вас до кар'єри в області медичного харчування, консультування з питань харчування та здоров'я громади. ... [+]

Харчування та дієтологія в коледжі Месії

Наша акредитована харчування та дієтологія готує вас до кар'єри в області медичного харчування, консультування з питань харчування та здоров'я громади.

Як основне харчування та дієтологія в коледжі Месії, ви дізнаєтеся, як застосувати наукові принципи, методи комунікації та стратегії управління, щоб поліпшити харчове здоров'я людей та громад. Мессіанський коледж є одним із небагатьох християнських коледжів, які пропонують програму дієтології, акредитовану Комісією з акредитації з диетичного виховання (CADE). Дієтичні і дієтичні студенти беруть участь у навчанні в навчанні в суспільстві, а також на практичному досвіді в лабораторіях кампуса. Наші дієтичні та дієтичні випускники добре підготовлені до участі в дисертаційній практиці або аспірантурі, які мають акредитовані CADE, або для отримання робочих місць як консультанти з харчування в галузі громадського здоров'я, спеціалістів з харчування та менеджерів з харчування.... [-]

США Mechanicsburg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Messiah College

Підготуйтеся до кар'єри в одній з найбільш швидкозростаючих і змінюючих промисловості США - здоров'я та оздоровлення. ... [+]

Прикладна медицина в коледжі Месії

Підготуйтеся до кар'єри в одній з найбільш швидкозростаючих та змінених галузей промисловості США - здоров'я та оздоровлення.

У програмі з охорони здоров'я (BS), що проводиться в Месії коледж, ви отримаєте першокласний досвід у галузі прикладної науки про здоров'я, приділивши особливу увагу вивченню того, як ваша християнська віра та кар'єрні устремління можуть зміцнювати один одного. Через стажування, дослідження та клінічні курси, ви отримаєте цінний практичний досвід у застосуванні концепцій, представлених вам у прикладних наукових класах з охорони здоров'я фахівцями, які є шанованими вченими.... [-]

США Mechanicsburg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

A falcon's eye view of Messiah College

2017 Move-In Day at Messiah College