Прочитайте офіційний опис

Північно-Західний коледж відкритий в 1946 році з майже 100 повний і неповний робочий день студентів і викладачів трьох, які зустрілися в класних кімнатах, запозичених з державного шкільного округу.

Спочатку закликав Університет Вайомінгу Північно-Західного Центру, було встановлено на основі угоди з Університетом штату Вайомінг і парк школи графства окрузі № 1. Підтримка університет був припинений в 1950 році.

У 1953 році назва була змінена на Північно-Заході Community College, а в 1968 році податкова база коледжу був розширений, щоб включити всі Park County. Назва була змінена ще раз на північний захід коледжу в 1989 році. Протягом багатьох років, якість навчання дозріла, і кампус розроблений.

ЯОК набагато більше, ніж типовий два роки коледжу - розглянути наступні моменти як доказ цього твердження.

Програма широта: Широкий вибір курсів підтримує 54 градусів передачі, 19 градусів і технічні навички 34 сертифікатів. І з низькою вартості навчання Північно-заходу, немає необхідності відчувати себе винуватим про дослідження перед вчиненням мажор.

Сильний факультет: Студенти дізнаються нашу чудову здатність на першому імені. Навіть якщо вони часто називають в якості експертів у своїх областях, фокус нашого факультету знаходиться на наших студентів.

Багаті можливості навчання: навчання чекає наших студентів в і за межами класної кімнати, у тому числі наукової діяльності, як тваринництво, судячи і криміналістиці, а також щорічних міжнародних Туристичні можливості.

Діяльність: масив студентських заходів включає в себе міжвузівського легкої атлетики, очної спорту, клубів та організацій, студентського самоврядування та багато іншого. Якщо ви знаходитесь на спортивної команди, є хороший шанс, ваша сім'я і друзі можуть спостерігати за допомогою Онлайн-трансляції вироблених ЯОК студентів.

Навколишнє середовище: Це все тут-справжньому колегіальним середовища похвалитися п`ять гуртожитків і більше 50 квартир (більш докладно ознайомитися на нашому кампусі карті і карти місцевості).

Візія та Місія

Зір - Через вищестоящого викладання, навчання і середовища проживання, Північно-Західний коледж буде динамічним і відрізняється освітній лідер, який формує позитивне майбутнє для студентів і багатьох громадах, які вона обслуговує.

Місія - Через виняткових динамічних, живих і навчальних середовищ, Північно-Західний коледж присвячує себе індивідуальні досягнення учнів, різноманітність, глобального громадянства та громадської життєздатності.

Студенти

1,719 кредитні студентів 59% - повний робочий день 41% - неповний робочий день 72% - Вайомінг 23% - інші держави 4% - інші країни

Кампус

Основний кампус, Пауелл

132 - Загальна площа 62 - будівлі (включаючи Захід будівель кампуса)

Чотири поза кампуса центри

Електронний тахеометр Мікельсон (50 милях на захід від Пауелл) Коді центр Уорланд центр Ловець Арена

Програми вивчення

52 - градусів передачі 19 - технічні градусів 30 - сертифікати

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Applied Science

Northwest College

Ласкаво просимо в програму догляду на Північно-Заході коледжу. Ми пропонуємо кілька програм для студентів, зацікавлених у догляді, як зробити кар'єру. ... [+]

Ласкаво просимо в програму догляду на Північно-Заході коледжу. Ми пропонуємо кілька програм для студентів, зацікавлених у догляді, як зробити кар'єру. Ці програми є:

Союзні здоров'я - доцент наук Догляд - Сертифікований Догляд помічник - Сертифікат Догляд - Ліцензія практичних медсестра - сертифікат Догляд - дипломована медсестра - доцент прикладної науки

Ці опції доступні, щоб задовольнити ваші особисті ситуації і кар'єрних цілей, або, щоб допомогти вам прийняти рішення, що краще для вас. Залежно від курсу навчання ви приймаєте, ви маєте право, щоб сидіти за іспит, який може ліцензувати вас як CNA, LPN, або RN.... [-]

США Пауелл
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою