Northwest College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Північно-Західний коледж відкритий в 1946 році з майже 100 повний і неповний робочий день студентів і викладачів трьох, які зустрілися в класних кімнатах, запозичених з державного шкільного округу.

Спочатку закликав Університет Вайомінгу Північно-Західного Центру, було встановлено на основі угоди з Університетом штату Вайомінг і парк школи графства окрузі № 1. Підтримка університет був припинений в 1950 році.

У 1953 році назва була змінена на Північно-Заході Community College, а в 1968 році податкова база коледжу був розширений, щоб включити всі Park County. Назва була змінена ще раз на північний захід коледжу в 1989 році. Протягом багатьох років, якість навчання дозріла, і кампус розроблений.

ЯОК набагато більше, ніж типовий два роки коледжу - розглянути наступні моменти як доказ цього твердження.

Програма широта: Широкий вибір курсів підтримує 54 градусів передачі, 19 градусів і технічні навички 34 сертифікатів. І з низькою вартості навчання Північно-заходу, немає необхідності відчувати себе винуватим про дослідження перед вчиненням мажор.

Сильний факультет: Студенти дізнаються нашу чудову здатність на першому імені. Навіть якщо вони часто називають в якості експертів у своїх областях, фокус нашого факультету знаходиться на наших студентів.

Багаті можливості навчання: навчання чекає наших студентів в і за межами класної кімнати, у тому числі наукової діяльності, як тваринництво, судячи і криміналістиці, а також щорічних міжнародних Туристичні можливості.

Діяльність: масив студентських заходів включає в себе міжвузівського легкої атлетики, очної спорту, клубів та організацій, студентського самоврядування та багато іншого. Якщо ви знаходитесь на спортивної команди, є хороший шанс, ваша сім'я і друзі можуть спостерігати за допомогою Онлайн-трансляції вироблених ЯОК студентів.

Навколишнє середовище: Це все тут-справжньому колегіальним середовища похвалитися п`ять гуртожитків і більше 50 квартир (більш докладно ознайомитися на нашому кампусі карті і карти місцевості).

Візія та Місія

Зір - Через вищестоящого викладання, навчання і середовища проживання, Північно-Західний коледж буде динамічним і відрізняється освітній лідер, який формує позитивне майбутнє для студентів і багатьох громадах, які вона обслуговує.

Місія - Через виняткових динамічних, живих і навчальних середовищ, Північно-Західний коледж присвячує себе індивідуальні досягнення учнів, різноманітність, глобального громадянства та громадської життєздатності.

Студенти

1,719 кредитні студентів 59% - повний робочий день 41% - неповний робочий день 72% - Вайомінг 23% - інші держави 4% - інші країни

Кампус

Основний кампус, Пауелл

132 - Загальна площа 62 - будівлі (включаючи Захід будівель кампуса)

Чотири поза кампуса центри

Електронний тахеометр Мікельсон (50 милях на захід від Пауелл) Коді центр Уорланд центр Ловець Арена

Програми вивчення

52 - градусів передачі 19 - технічні градусів 30 - сертифікати

Розташування

Пауелл

Address
231 West 6th Street
82435 Пауелл, Вайомінг, США