Прочитайте офіційний опис

Нью-Йорк хіропрактікі коледж

Нью-Йорк хіропрактікі коледж прагне до навчання, якісної медичної допомоги, paitent і професійне керівництво.

Місія

Нью-Йорк хіропрактікі коледж прагне до навчання, якості догляду за пацієнтами, і професійне керівництво.

Зір

Нью-Йорк хіропрактікі Коледж буде визнаний як провідної установи з навчання і підготовки фахівців в області охорони здоров'я природних і академіків, які охоплюють міжпрофесійні співробітництво.

Величини

Ми цінуємо ...

основні принципи всіх наших програм природно охорони здоров'я; нашу спадщину як хіропрактика освітнього закладу; надання кращих природного освіти, охорони здоров'я клінічного досвіду і систем підтримки, щоб полегшити випускникам успіхів у різних кар'єрі; інноваційні методи викладання та навчання, які доповнюють і підсилюють наші існуючі програми; розробка та використання передового досвіду в галузі навчання протягом усього життя, міжпрофесійного спільних охорони здоров'я, науки і освоєння нових знань; досконалість, чесність, підзвітності та фінансової відповідальності у всіх починаннях; різноманітність, інклюзивності та терпимість у всіх взаємодіях; среда, врівноважує знання, повноваження і відповідальність; культивування налагодженням відносин з усіма зацікавленими сторонами; і наша роль як авторитет в природному освіті охорони здоров'я та ролі лідера (ів) нашого факультету, співробітники і випускники мають в громадах, які вони обслуговують.

Нью-Йорк хіропрактікі College Campus

Кампус NYCC знаходиться в Сенека-Фоллз розташований в красивій Finger озер в північній частині штату Нью-Йорк, з видом на блискучу Cayuga озеро.

Вартість життя є низьким, а якість життя високий!

Кампус "пишні 286 акрів, і мальовничому місці; Просторий люкс в стилі на кампусі житло для окремих осіб і сімей; Держава-оф-арт, 8000 квадратних футів дослідження потенціалу; Просторий театр хостів лекції, а також музичні, комедії і драматичні постановки; Багатофункціональний спортивний комплекс з басейном, баскетбол, Бадмінтон, тренажерний зал і спортивні майданчики; Дев'ять-луночное поле для гольфу і тренувальне в університетському містечку!

Навчальні програми

Нью-Йорк хіропрактікі Коледж є лідером в області охорони здоров'я природного освіти забезпечуючи акредитовану підготовку в наступних освітніх програм:

доктор хіропрактікі Магістр наук в області акупунктури Магістр наук в акупунктурі і східної медицини Магістр наук в області діагностичної візуалізації Магістр наук в області прикладної клінічного харчування Магістр наук в області клінічної анатомії Магістр наук в області анатомії людини і фізіології Інструкції Бакалавр професійного навчання

Акредитація

Зареєстровано Департаментом Університету штату Нью-Йорк Штат Нью-Йорк Освіта Регіональна акредитація держав Комісії Близького з вищої освіти Programmatic акредитація Ради з хіропрактікі освіти (CCE) Programmatic Акредитація Комісії з акупунктури і східної медицини (ACAOM)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

New York Chiropractic College

Голковколювання та Східна медицина Майстер програм науки наукового ступеня забезпечують всебічний професійну освіту в акупунктурі і східної медицини, які, в поєднанні з і ... [+]

Мета

Голковколювання та Східна медицина Майстер програм науки наукового ступеня забезпечують всебічний професійну освіту в акупунктурі і східної медицини, які, в поєднанні з інструкцією в біомедицині, готує випускників до практики в якості незалежних постачальників медичних послуг, здатних практикувати в багатопрофільних лікувально-профілактичних установах.

Виховні завдання ... [-]
США Водоспад Сенека
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
9 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Аспірантура

New York Chiropractic College

Доктор хіропрактікі програми ступеня просуває Місія, бачення і цінності Нью-Йорку хіропрактікі коледж через підготовку лікарів хіропрактікі, які надають первинну і спільн ... [+]

Мета програми

Доктор хіропрактікі програми ступеня просуває Місія, бачення і цінності Нью-Йорк хіропрактікі коледжу через його підготовки лікарів хіропрактікі, які надають первинну і спільну турботу, і хто ставить особливий акцент на neuromusculoskeletal умов і загального самопочуття пацієнта.

Цілі програми Для того, щоб втілити принципи академічних знань і орієнтованої на пацієнта медичної допомоги на основі аналізу даних, використання передового досвіду і включення цінностей пацієнтів в клінічній оцінки, діагностики, мануальної техніки, управління справами та документацією. Виставляти і цілісність цінності, співчуття і етичні принципи, в відповідність з хіропрактікі професійних стандартів та відповідно до ролі постачальника медичних послуг приймаючи на себе відповідальність за особисті дії. Щоб продемонструвати ефективні лідерські навички. Для того, щоб внести позитивний внесок в хіропрактика професії і більш широких верств суспільства шляхом використання знань і навичок для оцінки критичних проблем, адаптуватися до змін, і ефективно спілкуватися з різними популяціями. Факти про NYCC & хіропрактікі Особлива увага приділяється лікуванню neuromusculoskeletal умов Відкрийте для себе науку, мистецтво і філософію хіропрактікі Отримати один на один увагу і наставництва з викладачів, які практикують лікарі хіропрактікі Підготовка до успішної кар'єри з освіти з акцентом на розвиток практики поряд з поглибленим вивченням хіропрактікі Стати частиною однієї з найбільш швидко зростаючих, найвищим попитом професій охорони здоров'я Департамент США праці пророкує, що отвори для лікарів хиропрактика буде рости швидше, ніж в середньому по професіях, пов'язаних зі здоров'ям, так як попит на комплементарних збільшення медицини Користь від реального світового досвіду з стажуваннях в масиві різних середовищах охорони здоров'я Ми допомагаємо просувати хиропрактика професії, активно підтримуючи хиропрактика дослідження Вчіться керувати догляду... [-]
США Водоспад Сенека
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

New York Chiropractic College