NYU Department of Epidemiology and Health Promotion

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про НЮУ

З моменту заснування в 1831 році, Нью-Йоркський університет був новатором у вищій освіті, досягаючи середнього класу, що розвивається, охоплюючи міську ідентичність та професійну спрямованість та пропагуючи глобальне бачення, яке інформує про свої 19 шкіл та коледжів.

Сьогодні цей тріпосмужний дух робить Нью-Йоркський університет одним з найвідоміших та найповажніших науково-дослідних університетів у світі, який пропонує найкращі академічні програми та приймає менше, ніж один із п’яти студентів. На якорі в Нью-Йорку, а також в кампусах в Абу-Дабі та Шанхаї, а також 11 навчальних майданчиках по всьому світу, Нью-Йоркський університет є лідером у галузі глобальної освіти, де більше студентів-іноземців і більше студентів навчаються за кордоном, ніж будь-який інший університет США.

Студенти Нью-Йоркського університету приїжджають майже з усіх штатів та 133 країн, і університет користується різноманітністю нашого факультету, співробітників та студентів, забезпечуючи його стипендію та викладацьку користь із широкого кола перспектив. NYU серйозно сприймає свою роль як двигуна соціальної мобільності та виділяється серед провідних університетів США за своєю репрезентацією студентів з низьким рівнем доходу та студентів першого покоління у своїй громаді.

Зараз серед найбільших приватних університетів у США, Нью-Йоркський університет забезпечує сувору, вимогливу освіту до понад 50 000 студентів і щорічно займається дослідженнями майже 1 мільярд доларів. Він зараховує до числа викладачів, які отримують найвищі наукові відзнаки, і є головним виробником патентів та доходів від ліцензування серед університетів США. У Нью-Йорку існує велика мережа випускників, які досягли успіху в різних професіях - від наук до мистецтва та уряду - у всьому світі.

Кафедра епідеміології

Ресурси, дослідження та докази покращення рівності здоров'я у роті на місцевому та глобальному рівнях

"Наслідкована" епідеміологія та профілактика

Кафедра епідеміології

120682_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Інституційна прихильність до різноманітного та всеохоплюючого середовища

З моменту заснування Нью-Йоркського університету в 1831 р. Інституція проводила місію в місті та в світі та в світі. Коледж стоматології поділяє цю філософію та зобов'язання постійно намагатися сприяти розвитку динамічного та жорсткого середовища викладання та навчання, яке представляє різноманітність перспектив, досвіду та підходів для залучення до постійних системних та цілеспрямованих зусиль для залучення та утримання студентів, викладачів та працівників з різного походження та систематично оцінювати комплексні стратегії для подальшого підвищення інституційного клімату для різноманітності. Коледж твердо прихильний до різноманітності та включення в структуру, навчальну програму та інституційний клімат Коледжу, а також навмисно працює у багатьох областях закладу для надання ресурсів, програм та служб підтримки, які допомагають розвивати та підтримувати освіту навколишнє середовище, що включає різноманітні походження та історично недостатньо представлені групи в різних областях раси, етнічної приналежності, культури, віку, релігії, здібностей, сексуальної орієнтації, гендерної та гендерної приналежності, соціально-економічного статусу, національного походження та освіченого походження.

NYU Dentistry висловлює свої очікування щодо різноманітності у всьому академічному співтоваристві в контексті місцевих та національних обов'язків через свою заяву про місію, "щоб співпрацювати зі студентами у досягненні досконалості у навчанні, забезпеченні найкращої медичної допомоги в галузі ротової порожнини та займаючись науковими дослідженнями, науковими та творчими можливостями докладає зусиль для покращення здоров'я дуже різноманітного населення в Нью-Йорку та в усьому світі ".

120683_pexels-photo-Dentistry.jpeg

Розташування

Нью-Йорк

Address
NYU College of Dentistry, 345 E. 24th Street, (corner of First Avenue)
10010 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США