National University of Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Національний університет медичних наук

Заснований у 1906 році, Національний університет медичних наук є лідером у зростаючій області інтегративної медицини і поважається у всьому світі за успіхи в урівноваженні лікувальних мистецтв та науки, поєднуючи широку інтегративну медицину з пацієнтами.

Національний університет встановлює стандарт у підготовці кадрів для охорони здоров'я та забезпечує динамічну атмосферу, коли студенти, факультети та клініцисти різних комплементарних та альтернативних медичних професій працюють разом у інтегрованому середовищі. Національний університет пропонує кілька програм, в тому числі: доктор хіропрактики (ДЦ) та лікар натуропатичної медицини (НД), а також магістр наук в акупунктурі (MSAc) та східній медицині (MSOM). Також пропонується аспірантура та сертифікат в масажній терапії та програма отримання ступеню бакалавра в галузі біомедичних наук .

Національний університет є визнаним чемпіоном досліджень, високими стандартами прийому, акредитацією та академічною досконалістю для своїх професій. Саме тому студенти з усього світу вибирають NUHS для отримання вищої освіти в галузі охорони здоров'я.

Завдяки студентам університетів штату Іллінойс і Флорида , NUHS створює нові шляхи у світі охорони здоров'я на основі розуміння та співпраці з медичними працівниками з усіх дисциплін.

Чому національна?

Національний університет медичних наук є провідним інститутом освіти в галузі охорони здоров'я. Тут ви знайдете видатну підготовку в інтегративних галузях охорони здоров'я, таких як хіропрактика та натуропатія, акупунктура та східна медицина, масажна терапія, біомедична медицина тощо.

НАША ФІЛОСОФІЯ

У Національному університеті вища освіта в галузі охорони здоров'я починається з:

  • Доказова медицина: діагностичні та лікувальні модальності, засновані в здорових науках та клінічних дослідженнях
  • Широкомасштабна навчальна програма: оцінка цілісної картини здоров'я пацієнта та застосування широкого спектру методів лікування
  • Орієнтоване на пацієнта: діагностика та лікування пацієнтів на основі ретельного аналізу їхнього профілю та історії здоров'я
  • Інтегративна медицина: знання кращих результатів пацієнтів можливе, коли фахівці з різних медичних спеціальностей працюють разом

Наша академічна перевага

Академічна програма Національного університету є суворою, безкомпромісною, і побудована на міцному фундаменті фундаментальних наук. Ми підтримуємо високі стандарти прийому для наших студентів; Наприклад, NUHS - це єдина програма навчання хіропрактики, яка вимагає ступеня бакалавра. Студенти у програмі натуропатичної медицини також повинні мати ступінь бакалавра. Як наслідок, студентський склад Національного університету має вищу академічну кваліфікацію, а наші студенти значно перевищують середні показники за національними вимогами щодо тестування на борт та ліцензування. Вони часто стають лідерами за своїми професіями, а кредити Національного університету як причина їхньої впевненості та успіху.

Підготовка до кар'єри

Оскільки світ охорони здоров'я йде на шляху до інтегративної медицини, для додаткових і альтернативних медичних працівників у лікарнях, військових, будинках для престарілих і клініках інтегрального догляду зростають нові можливості. Наші випускники краще позиціонують для цих кар'єрних можливостей. Вони занурюються в практичні тренінги з діагностики та методів лікування, вміють спільно управляти справами з різними спеціалістами і служать гідним членом інтегрованої медичної команди.

Наша історія лідерства

Національний університет поважає світ як лідер інтегративної медицини. Рушійною силою для переміщення натуральної медико-санітарної допомоги в основну медицину ми були:

  • спочатку пропонують лікарняний досвід студентам хіропрактікі
  • спочатку поставити за національну акредитацію коледжів хіропрактікі
  • спочатку публікувати медично-індексировані та рецензовані наукові журнали

Кожного разу, коли ви бачите, що природна охорона здоров'я отримує повагу, просування до більш високого рівня, Національний університет і його випускники там.

Саме так ми визначаємо майбутнє інтегрованого медичного обслуговування.

Розташування

Ломбард

Address
200 E. Roosevelt Road Lombard, IL
60148 Ломбард, Іллінойс, США

Санкт-Петербург

Address
St. Petersburg, FL area
Санкт-Петербург, Флорида, США