Прочитайте офіційний опис

Північна Центральна Міссурі Коледж дійсно чудовий коледж відомий своєю навчанні і сильне почуття спільності. Ми вважаємо, наш навчальний заклад означає вибір і цінність. Це люди, які зібралися, щоб дослідити, виявити, шукати можливості, і приступити незліченних проблем для покращення.

Наші інвестиції у викладанні створює освітній досвід, який інтелектуально складною і має практичне значення далеко за межами класної кімнати. Наші студенти навчаються талановитим викладачів, які інвестують свій час і енергію, щоб забезпечити індивідуальний успіх. Маленькі розміри класу і різноманітні розкладу занять дозволити собі переваги, які дають студентам можливість створювати свій власний досвід навчання.

У Північній Центральної Міссурі коледж, програм партнерства з бізнесом і промисловістю забезпечують розширені можливості навчання, які ведуть до запису кар'єри та просування по службі. Кілька інформаційно-пропагандистських програм принести навчання лабораторії для вас, студент. Навчальні програми, які досягають на робочому місці надання допомоги студентам у переході з класу в кар'єрі. З класів, пропонованих в Maryville, Чіллікот, Віфанії, і Трентон, ми почали регіоналізації наші зусилля, щоб служити різноманітне населення учнів, знайдених у Великому Північно-Західного Міссурі. Ми пишаємося внесків до нашому доробку, які включають студентів з навколишнього чотирьох державної регіоні і на міжнародному рівні, а також.

Якщо ви старший в середній школі шукає подвійний кредит, недавній випускник середньої школи, або повертається Студент коледжу Бажаєма просування, ви побачите, що Північна Центральна Міссурі Коледж пропонує світ потенціалом! Будь ласка, використовуйте наш каталог в якості керівництва до послуг, академічних програм, курсів, заходів та ресурсів, наявних у вас в Північній Центральної Міссурі коледжу.

NCMC Місія

Місія Північної Центральної Міссурі Коледж, щоб допомогти людям в нашій освітній / бізнес-спільноти для досягнення своїх цілей за допомогою відкритого прийому, розумні витрати, прогресивного навчального плану і послуг - виступив турботливого, компетентний персонал в безпечному, технології, багаті середовища навчання .

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Applied Science

North Central Missouri College

Співробітник прикладної науки мірою призначений для підготовки студента на роботу в конкретних професійних ... [+]

Співробітник прикладної науки мірою призначений для підготовки студента на роботу в конкретній професійній області. Для більшості спеціальностей, ААС не призначений як ступінь передачі. Договори на місці з кількома коледжами та університетами, щоб полегшити передачу деяких градусів ААС на чотири роки програми. Допомога консультанта NCMC послуг для студентів або ваш консультантом факультету для отримання додаткової інформації. Асоційований у сфері прикладної науки градусів складаються з близько 15 кредитних годин загальноосвітніх курсів і мінімум 46 (до 58) кредитних годин курсів найбільш підходящих для вирішення очікуваного результату програми кар'єри. Студенти отримують індивідуальний порадившись щодо курсу виборів найбільш підходящих до їхніх індивідуальних кар'єрних цілей. Рекомендується cuurriculum в список для кожної програми кар'єрного пропонованих в NCMC КОМУНІКАЦІЙ 6:00 A. EN101 Англійська I 3:00 B. SP175 мовної комунікації 3:00 соціальна наука 3:00 А. * HI103 Американська історія в 1877 році, або національний уряд PL216 3:00 МАТЕМАТИКА 3:00 Вимога А. Департамент 3:00 ГУМАНІТАРНІ або загальний ВИБОРУ 3:00 КАР'ЄРА & ТЕХНІЧНІ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 46-58 годин ПРИМІТКИ: * Якщо курси передаються в з поза держави установа, PL105 Міссурі Конституція, які можуть знадобитися. Для того щоб заробити другу ступінь, студент повинен пройти мінімум 12 кредитних годин на додаток до тих, необхідний для першого ступеня. Розвиваючі заняття Дослідження не застосовуються до будь-якого ступеня або вимогах до сертифікату в будь-якій програмі. Мінімальний остаточний сукупний середній бал від 2,0 і не менше 60 кредитних годин, необхідних для навчання. Максимум дві години у фізичній активності освіти кредиту буде застосовуватися, які отримують вищу освіту.... [-]

США Trenton
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою