South Baylo University

Введення

Прочитайте офіційний опис

установчий Філософія

Південний Байло університет є найстарішим і більше голковколювання школа в країні, і вона була заснована на трьох основних цілей: цінність, світу і професіоналізму.

Девід Дж Парк, доктор філософії, засновник, Південна Байло університет

Доктор David J. Park, засновник Університету Південної Байло, має протягом багатьох років перевершував як в області бізнесу і економіки. Його академічна підготовка включає в себе ступінь бакалавра в області бізнесу і державного управління в коледжі Клермонт Маккена і магістра і докторську ступінь з економіки в Університеті Південної Каліфорнії.

Протягом більше трьох десятиліть, до кінця 90-х, д-р Парк був професором економіки в університеті Ла Верна, Університет штату Меріленд, і Каліфорнійського державного політехнічного університету. Навесні 1977 року його заснував Південний університет Байло, який був включений в якості некомерційної громадської корпорацією в 1980 році.

Як засновник найбільшого ВЗГ освітнього закладу в Сполучених Штатах, доктор Парк сформулював основний філософію Південного університету Байло визначені три основні мети: Значення, світ, і професіоналізм.

Вартість

Університет заохочує критичне дослідження власних ціннісних суджень і відкриття справжніх цінностей, на яких грунтується придбання знань. Освітні цінності Південного університету Байло спираються на напрямки студента, щоб виявити ці значення і використовувати їх в придбанні знань.

Мир

Університет проводить політику створення собі місце зустрічі різних культур і цінностей. Таким чином, може виникнути взаємне розуміння і співпрацю. З цієї причини, Університет заохочує зарахування іноземних студентів, які прагнуть до вивчення різних культур і розуміння вірування інших. освітні програми Університету пропонують середу, в якій культури змішуються разом, щоб створити міжнародно визнаний освітній досвід.

Професіоналізм

Спроби університету, щоб допомогти своїм студентам досягти професійної майстерності, пропонуючи вузькоспеціалізовані курси в суміжних галузях охорони здоров'я. Університет пропонує можливість для професійного росту, шанси на досягнення професійної майстерності, а також основу для створення задовільного професійному житті прихильності і вкладу в життя суспільства.

Історія SBU

Південний університет Байло був створений в 1977 році в місті Лос-Анджелесі в якості послесреднего навчального закладу. Університет охоплює дві школи: школа акупунктури і східної медицини, а школа ділового адміністрування. Університет переїхав в Гарден Гроув, Каліфорнія навесні одна тисяча дев'ятсот вісімдесят дві як некомерційна, суспільно-корисної корпорації і восени 1994 року, знову переїхав на своє нинішнє місце в місті Анахайм, штат Каліфорнія. Потім в 1997 році школи розділені, і кожна стала незалежною школою. У вільно підвішених, акредитовані школи акупунктури і східної медицини, СБУ продовжує рости і став одним з найбільших і престижних АОМ шкіл в США.

Будучи лідером в азіатській медицині, SBU забезпечує студента з центром освіти і професійної підготовки, засновану на основний цінності гармонії. Гармонія функцій тілесної, гармонії душі і тіла, і гармонії життя і природи є фундаментом акупунктури і східної медицини.

Місія, цінність і мета

Південний Байло університет є установою, присвячений просуванню акупунктури і східної медицини (ВЗГ) шляхом заохочення високої якості навчання, відкриття нових знань і передового досвіду в області клінічного застосування АОМ освіти в інтересах різних спільнот, включаючи наших студентів ВЗГ професія, хворих і громадськість. Ми прагнемо приймати студентів виняткового характеру і академічних досягнень в галузі освіти і професійної підготовки, щоб стати компетентним і дбайливих лікарів первинної медико-санітарної допомоги ВЗГ, вчених і викладачів.

Місія South Байло університет

Місія університету Південної Байло є розширення професійних, клінічних та наукових знань в області східної медицини і цілісного охорони здоров'я серед студентів, викладачів, співробітників і широкої громадськості за допомогою ефективного викладання, наукової діяльності та якості догляду за пацієнтами.

Південний Байло університет Значення

Значення Південного університету Байло є перегляд Harmony як його видатну цінність, що ілюструють Гармонія функцій тілесної, гармонії душі і тіла, і гармонії життя і природи. Вони вважаються основою акупунктури і східної медицини (ВЗГ)

Південний Байло університет Мета

Метою Південного університету Байло є сприяння міцного здоров'я і гарного самопочуття за допомогою освіти, досліджень і ВЗГ практиці.

Навчальні цілі:

Для того, щоб виконати свою місію, Південна Байло Університет прагне до доречним:

Для підготовки студентів знаннями та навичками для досягнення успіху в сучасному середовищі охорони здоров'я і внести свій внесок до спільноти з їх керівництвом, бізнес-аналізу і професійних навичок. З метою сприяння передового досвіду в області наукового викладання, ефективного навчання студентів, видатний східної медицини і цілісних програм в галузі охорони здоров'я. Для забезпечення ефективного догляду за пацієнтами за допомогою східної медицини та інших цілісних підходів. Для того, щоб стимулювати і сприяти проведенню наукових досліджень, наукову діяльність і професійний розвиток. Для того, щоб створити можливості і умови для студентів, щоб отримати досвід роботи в академічних і клінічних навичок. Для того, щоб забезпечувати і заохочувати своєчасні і відповідні освітні можливості для зміцнення компетентності тих, хто вступає в кар'єрі в акупунктурі і східної медицини, і її суміжних галузях охорони здоров'я. Для того, щоб підготувати студентів, щоб стати компетентними і успішними професіоналами, що працюють в галузі охорони здоров'я.

Розташування

Анахайм

South Baylo University

Address
1126 North Brookhurst Street
92801 Анахайм, Каліфорнія, США
Телефон
+1 714-533-1495

Лос-Анджелес

Address
2727 West 6th Street

90057 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Аннандейл

Address
7535 Little River Turnpike, Unit 325-A

22003 Аннандейл, Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія