Sam Houston State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sam Houston State University

Велике ім'я в Техаській освіті

Більше 137 років Sam Houston State University готує студентів до змістовного життя досягнень. Його девіз, "Мера життя - це його сервіс", відбивається через сім коледжів ШСУ та поза його театральним містечком через студентські дослідження, творчі зусилля, навчання по службі, волонтерство тощо.

Найкращий герой Техасу - Сам Х'юстон, SHSU постійно прагне вшанувати свої історичні коріння завдяки академічній перевазі, що включає в себе виняткове вчення факультетів, які стурбовані успіхами своїх учнів, як вони роблять для покращення знань своїх областей.

Швейцарський національний університет, поширюючи свою спадщину, також прагне задовольнити потреби сучасних студентів, як традиційних, так і в Інтернеті. Завдяки різноманітним онлайн-студентам і студентам, а також численним сертифікатам та сертифікатам, про які викладають професори-викладачі кафедри, SHSU Online має вибір, який ви шукаєте для досягнення ваших академічних, особистих та професійних цілей.

Академічні пропозиції

SHSU пропонує понад 80 програм бакалавра, більше 50 магістерських програм та десять докторських програм, включаючи загальнонаціональну програму бізнесу, образотворчого мистецтва, освіти, математики та кримінального правосуддя. ШСУ класифікується як "Університет досліджень докторату" Комісією з вищої освіти Карнегі та нещодавно визнаний новинами США та світовим звітом, тому що він є одним з найкращих в країні для онлайн-програм випускників. Крім того, Комісія Карнегі з вищої освіти класифікувала SHSU як університет "Співтовариство". Ця честь була присуджена 311 державній установі по всій країні, і визнає значну прихильність університету до служби громаді.

Розташування

Хантсвілль

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Хантсвілль, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія