Прочитайте офіційний опис

ПРО ШКОЛУ МЕДИЦИНИ

Отримала статус однієї з кращих 50 американських медичних шкіл для дослідження US News

Медична школа підтримує розвиток студентів-медиків, медиків-резидентів та вчених у галузі клінічної та базової науки та підтримує поширення дослідницьких досягнень на користь суспільства.

Факультет медицини

 • Щороку школа виховує понад 400 студентів-медиків та навчає понад 600 мешканців та студентів в медичному центрі Університету Ірвіна та афілійованих установ.
 • 560 штатних та 1300 волонтерських факультетів школи навчаються, забезпечують медичну допомогу та проводять дослідження проблем здоров'я, які стоять перед 21-м століттям.
 • У школі працюють 26 відділів, починаючи від базових наукових досліджень до лікарських та хірургічних спеціальностей. Вона має дослідження, клінічні та педагогічні відносини з системою охорони здоров'я VA Long Beach і Меморіальним центром Лонг-Біч.
 • Школа пропонує ступінь доктора медицини, комбінована MD / Ph.D. програма підготовки медичних вчених, магістерська програма з генетичного консультування, комбінована програма MD / MBA з Школою бізнесу Пол Мерейґ та унікальна комбінована програма MD / Master, що називається програмою медичної освіти для спільноти латиноамериканців (PRIME-LC).

Медичний центр UC Irvine є основним клінічним засобом для UC Irvine Health та UC Ірвін Школи медицини медичних навчальних та дослідницьких програм. Протягом 16 років поспіль американські новини оцінювали медичний центр серед кращих лікарень країни

На початку 2009 року компанія UC Irvine Health відкрила UC Irvine Douglas Hospital, сучасну установу для проведення останніх медичних досліджень і підготовки майбутніх лікарів та практикуючих. Семиповерховий лікарень має просторі, переважно приватні кімнати та 15 сучасних операційних. Крім того, лікарня забезпечує середовище для трансляційних досліджень - надання більше можливостей для дослідників та клініцистів співпрацювати на догляді за пацієнтами.

Медичний центр також є домом для Всеросійського всеосяжного онкологічного центру сім'ї Chao UC Irvine, єдиного Національного інституту раку, призначеного для комплексного онкологічного центру в Оранж Каунті, і одним з 48 таких центрів високого рівня в країні.

Тісне дослідження, клінічні та педагогічні зв'язки медичного центру з медичною допомогою дозволило нашому клінічному підприємству стати регіональним та національним лідером у галузі трансляційної медицини. Університет штату Ірвін Здоров'я використовує найновіші клінічні дослідження, включаючи дослідження, створені нашими дослідниками, для надання пацієнтам найсучасніших методів лікування та лікування.

Кафедра фармакології

Університет штату Ірвін, фармакологічний факультет медицини, є домом для досліджень та викладання в таких галузях:

 • Молекулярна фармакологія
 • Клітинне регулювання
 • Нейрофармакологія
 • Серцево-судинна біологія
 • Поведінкова фармакологія
 • Розвиток наркотиків

Основна увага приділяється дослідженням дій нейромедіаторів та нейропептидів in vitro та in vivo і відкриттю нових сигнальних Pathways та їх фізіологічних ролей.

Наше завдання

Місія відділу полягає в розробці напрямків досліджень, які будуть перекладені в терапевтичні програми та наставництва наступного покоління дослідників, присвячених фармацевтичним відкриттям.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

School of Medicine - University of California Irvine

Програма MSP сильно узгоджується з місією, цільовим та стратегічним планом Каліфорнійського університету, Каліфорнійського університету, Ірвіна (UCI), Медичної школи UCI ... [+]

Огляд

Магістр наук у галузі фармакології (MSP) - це дворічна онлайн програма навчання, спрямована на навчання студентів:

Основні принципи фармакологіїМеханізми дії препаратуПоточні теми у відкритті ліківСтратегії, методи та навички критичного мислення, необхідні для досліджень ліків

Програма призначена для роботи професіоналів, які зацікавлені у просунутій кар'єрі або підвищенні їхньої конкурентоспроможності для прийому на інші програми ступеня.... [-]

США Irvine
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
School of Medicine - University of California Irvine
Веб-сайт