Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Сієна коледж є приватною, католицької гуманітарний коледж розташований в Loudonville, штат Нью-Йорк.

Сієна коледж є приватною, католицької, гуманітарний коледж розташований в Loudonville, Нью-Йорк-10 хвилинах від столиці штату Олбані в центрі столичного регіону в Нью-Йорку.

З 32 спеціальностями, 80-плюс неповнолітніх і сертифікатів, а також престижних програм спільних ступенів в галузі гуманітарних наук, науки та бізнесу, Святі мають понад 1200 унікальних способів для досягнення своїх особистих і професійних цілей. Але це тільки початок.

Наші 3000 Святі приїжджають з усього світу і залишити не тільки більш глибоке розуміння цього, але інструменти, необхідні взяти активну і конструктивну участь в ньому. Вони швидко реалізувати освіту Сієна не те, що ви отримаєте, це те, що ви робите.

Сотні варіантів студентського життя, починаючи від Червоного Хреста регбі приєднатися з 22-спортивного відділу Сієни I спортивну програму, щоб надати студентам можливість отримати в грі, незалежно від їх інтереси можуть бути. Великі програми навчання за кордоном і занурення сервіс-навчання дозволяють для виявлення і відображення.

Святі працювати в тісному контакті зі своїми професорами (12: 1 співвідношення студент-факультет), скориставшись єдиних в своєму роді ресурсів і один на один науково-дослідних можливостей у всіх областях. За освітою в Сієна посилена за рахунок надійної програми стажування, яка включає в себе топ запуску компаній, некомерційних організацій і урядових організацій, які управляють зростання цього регіону.

Високого впливу навчальні центри, турботливого і викладачів, які займаються висовуєте кращих в своїх студентів, а також францисканський традиції служби та спільноти визначають, хто ми і дати студентам перевагу тривалості життя.

Святі успіху. Дев'яносто п'ять відсотків недавніх випускників працевлаштовані або продовжують свою освіту, багато хто з яких працюють і навчаються в провідних організаціях і випускників програми. Третина наших випускників говорять зв'язок Siena привела до своєї першої роботи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Siena College

Програма для годуючих Baldwin Сієна є RN програмі BS для оточуючих ступеня і ліцензованих зареєстрованих медсестер, які бажають продовжити свою освіту для професійної сес ... [+]

Програма для годуючих Baldwin Сієна є RN програмі BS для оточуючих ступеня і ліцензованих зареєстрованих медсестер, які бажають продовжити свою освіту для професійної сестринської практики.

Наша мета полягає в тому, щоб надати вам динамічною і інтерактивною програмою, яка підтримує безперервне навчання для просування передового досвіду у вашій академічної і професійної практиці. Використання турботливого науки навчального плану, ця унікальна програма спрямована на навчання медсестер для роботи з окремими особами, сім'ями, групами та громадами з точки зору зміцнення здоров'я і етики турботи. Ця програма також визнає знання і освіту, яке ви як медсестрою принести з досвіду минулих років і надає Вам можливість інтегрувати ці професійний досвід у вашій академічної програми.... [-]

США Loudonville
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою