Прочитайте офіційний опис

Факультет, адміністрація та персонал запрошують вас до Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture ("SCUSOMA") .

Ця сторінка допоможе вам дізнатись про школу та її політику та процедури. Вона не може містити відповідей на всі ваші запитання, але вона буде служити для орієнтації кожного студента на доступні послуги, дії та окремі обов'язки протягом вашого часу в SCUSOMA.

Незважаючи на те, що всі зусилля спрямовані на те, щоб інформувати студентів про будь-які зміни, політика, процедури, академічні та неакадемічні вимоги та збори SCUSOMA можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Інформація, що міститься на цьому сайті, є точною на час друку, але може змінюватися, як вважається за доцільне, відповідно до вимог державних органів, федеральних або державних органів управління або інших регуляторних органів.

Ці зміни можуть також виконуватися без попереднього повідомлення або зобов'язання. Крім того, якщо не вказано інше, ці зміни є ефективними, коли вони зроблені.

Зміни будуть повідомлені студентам через повідомлення дошки оголошень або письмові повідомлення, публікації на кампусі, усне оголошення в школі або пакети реєстрації інформації, що розповсюджуються на початку кожного кварталу.

Студенти SCUSOMA повинні бути добре знайомі з правилами, правилами, вимогами та обов'язками, наданими в цьому посібнику, а також про різні оновлення, опубліковані протягом усього року.

Місія

Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture ("SCUSOMA") прагне до найвищих ідеалів у східній медичній освіті.

Не тільки наші випускники стануть серед найуспішніших та компетентних медичних працівників медичної галузі, але вони також стануть прикладом чесноти зрілого і співчутливого людини.

SCUSOMA надає своїм випускникам цінності, знання та навички, щоб відповідати потребам динамічного світу. SCUSOMA також готує своїх випускників для лідерства у східній медичній освіті та на державній службі.

Ми сприяємо:

 • Досконалість в навчанні та навчанні;
 • Стипендія та співпраця з колегами, громадою та іншими медичними спеціальностями;
 • Різноманітність у людей, ідеї та досвід;
 • Ефективне і співчутливе спілкування;
 • Повага та етична поведінка; і
 • Прихильність до здоров'я та благополуччя суспільства.

Навчальні цілі

Випускники зможуть скласти екзамен з ліцензій штату Каліфорнія, що вимагатиме від всіх постачальників послуг первинної медичної допомоги в східній медицині.

Випускники зможуть підготувати бізнес-плани для успішного переходу від студентів до медичних працівників.

Випускники зможуть продемонструвати:

 • Знання та клінічне застосування теорій, принципів та терапевтичних підходів східної медицини. Вони включають, але не обмежуються цим, акупунктуру, гербологію, тюнін, купінг, моксибіуссінг та цигун.
 • Знання різних причин захворювань як з біомедичної, так і з східної медицини, а також способів їх функціонування на організмі.
 • Знання нормальних та патологічних структур та функцій організму та його основних систем організму як з біомедичної, так і з східної медицини.

Випускники зможуть забезпечити високу якість обслуговування пацієнтів у східній медицині з можливістю:

 • Отримати точні історії хвороби, сформулювати діагноз і розробити відповідні плани лікування.
 • Виконайте відповідні фізичні та східні медичні огляди.
 • Розробити протокол управління пацієнтами та вести точні медичні записи.
 • Здійснюйте ефективне спілкування з іншими постачальниками медичних послуг та службами невідкладної медичної допомоги, якщо це необхідно, або, якщо необхідно, в разі необхідності, або зверніться до служби швидкої медичної допомоги.

Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, як ви починаєте свою освіту!

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture

Розгляд зарахування до магістра в галузі східної медицини та програми акупунктури вимагає, щоб усі заявники задовільно закінчили мінімум два академічні роки (60-семестров ... [+]

Вимоги до вступу до майстрів науки у східній медицині та акупунктурі ("МСОМА") програми

Розгляд зарахування до магістра в галузі східної медицини та програми акупунктури вимагає, щоб усі заявники задовільно закінчили мінімум два академічні роки (60-семестрові або 90 квартальних кредитів) освіти на рівні бакалаврату, що забезпечує належну підготовку до випускного рівня робота

Крім того, заявники повинні пройти еквівалентний рівень курсової роботи з університету, акредитованого або затвердженого агентством, визнаним Секретарем освіти США. Така еквівалентна курсова робота повинна мати сукупну ГПД 2.0 або вище.... [-]

США Лос-Анджелес
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою