Прочитайте офіційний опис

Інститут післядипломної освіти є державною акредитованою випускною школою, присвяченої пропаганді комплексного та цілісного світогляду шляхом вивчення здоров'я, оздоровлення, освіти та персональної та професійної трансформації.

Наша місія

Місія Інституту випускників, як незалежної вищої освіти, полягає в тому, щоб забезпечити трансформаційну освіту на основі інтегративної та цілісної перспективи та спеціально розроблена для того, щоб студенти мали повний потенціал як у професійному, так і в особистому житті.

Наше бачення

Академічна стипендія та освіта, засновані на інтегративному та цілісному світогляді, сприятимуть широкому розумінню складних людських проблем, стимулюватимуть індивідуальну та колективну освіту та добробут та сприятимуть поліпшенню, сталістю та відродженню суспільства та суспільства.

Навчатися в спільноті

Вищий інститут оцінює владу громади. Ми віримо, що ми навчаємось більш ефективно в групах, ніж ми самі. Завдяки цьому ми проводимо всі наші програми в когортах - групах дорослих студентів, які створюють навчально-колективне середовище. Модель когорти сприяє діалогу та активному обміну ідеями, допомагаючи кожному учню створити сенс на особистому рівні, залишаючись при цьому зв'язаним з їх більшою групою. Це робить процес навчання динамічним, релевантним та гуманізованим.

Когорти також створюють безперервність у наших програмах магістра та сертифікатів. Закінчивши повну програму навчання з групою дорослих учнів, студенти зможуть процвітати та розвиватися в безпеці, довірі та співтоваристві своєї громади. У когорти кожен голос поважається, і кожен учень сприяє індивідуальному та колективному зростанню та відкриттю.

Світ підтримки

У TGI навчання не закінчується в чотирьох стінах класу. Наш факультет і адміністрація завжди готові керувати та підтримувати студентів під час навчання. Ми також надаємо наступні ресурси, щоб переконатись, що те, що навчаються в TGI студентам, будуть служити їм у своїх особистих та професійних зусиллях:

  • Практичне наставництво та стажування, які забезпечують цінні можливості для навчання, а також потенційні можливості для кар'єри після закінчення програми
  • Можливість розробляти і виконувати проект "Кульмінація", який допомагає запустити студентів на наступний етап свого професійного життя після закінчення навчання
  • Постійні зворотні зв'язки та досвід факультету та координаторів програм, які можуть допомогти студентам з проходженням практики та наставництва та розробкою проекту "Кульмінація"
  • Членство в нашій процвітаючої Асоціації випускників після завершення програми, що включає доступ до нашого Директора випускників, щорічні випускники зібрань та інші освітні ресурси, доступні спеціально для випускників TGI.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

The Graduate Institute

Ступінь магістра в галузі інтегративного здоров'я та лікування є програмою 36-ступеня ступеня, яка вивчає здоров'я, здоров'я та хвороби з цілісної точки зору. Цей підхід ... [+]

Огляд

Ступінь магістра в галузі інтегративного здоров'я та лікування є програмою 36-ступеня ступеня, яка вивчає здоров'я, здоров'я та хвороби з цілісної точки зору. Цей підхід передбачає порівняння, об'єднання та інтеграцію традиційних, альтернативних та взаємодоповнюючих підходів до сприяння здоров'ю та благополуччю, а також до профілактики та лікування.

Ця програма пропонує унікальну та надзвичайну можливість вивчити найкращі східні та західні медицини та психологію в практичних, інтерактивних навчальних середовищах, забезпечуючи не тільки сучасні наукові знання, а також досвід і практику багатьох методів діагностики та лікування, орієнтованих на лікування всієї людини. Це дає змогу студентам, які вже є фахівцями у галузі охорони здоров'я, вивчати та застосовувати інтегровані моделі та методології, спрямовані на пропаганду здоров'я та оздоровлення та / або загоєння. Крім того, програма також має на меті розширити знання не медичних "легальних учнів", які вирішили вступити до програми, щоб розробити краще розуміння інтегрованих, альтернативних та взаємодоповнюючих моделей та методів лікування та навчитися їх вибирати та керувати відповідно до до їх конкретних випадків і потреб.... [-]

США Bethany
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою