Touro College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Туро

Що відрізняє Touro не просто наші першокласні програми, задіяні члени факультету, або можливості експериментального навчання, це наша культура і навчальна програма, які поважають ваші зобов'язання - до вашої спільноти, ваших цінностей і вашого майбутнього.

Створена в 1970 році для того, щоб зосередитися на вищій освіті для єврейської спільноти , ми виросли до широкого кола населення, що складається з понад 19 000 студентів у 30 школах у 4 країнах . Ми однозначно налаштовані на важливість освіти, яка вміщує учнів з усіх верств та обставин.

Від ліберальних мистецтв до права, медичних наук до технологій, бізнесу, єврейських досліджень, освіти - і все між ними - Touro надає освітні можливості і кар'єрний шлях не тільки самим талановитим і мотивованим учням, але й тим, хто був недооцінений і недооцінений. мати привід і потенціал для досягнення успіху.

У нас є щось для кожного. Питання лише в тому: до чого ви прагнете і чого ви хочете досягти?117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

З одного погляду

95000 випускників. 19 200 студентів. 30 шкіл. 4 країни. Один Туро.

Touro College є найбільшим приватним інститутом вищої та професійної освіти Америки під егідою євреїв. Щороку тисячі студентів з усіх країн світу та суспільства звертаються до нас, щоб здобути освіту в медицині, освіті, єврейських дослідженнях, технології - і все між ними.

Нью-Йорк залишається епіцентром мережі Touro, з програмами, що процвітають у Чикаго, Каліфорнії, Неваді, Москві, Ізраїлі, Берліні.

Ми набираємо силу не тільки в наших цифрах, але й у нашій постійній прихильності до наших цінностей, вірі в соціальну справедливість і повагу до прикладних знань і відкриттів. З нашого відданого факультету до нашої доступності до нашої різноманітності студентів і програмних пропозицій, вам не потрібно дивитися далеко, щоб побачити, що відрізняє Touro.

Опис місії

Touro College є незалежним вищим навчальним закладом за єврейським заступництвом, створеним для передачі та увічнення єврейської спадщини, а також для служіння загальній спільноті відповідно до історичної єврейської прихильності до інтелектуального дослідження, передачі знань, соціальної справедливості та служіння суспільству.

Туро пропонує програми для студентів і аспірантів з єврейських студій, ліберальних наук і професій, включаючи освіту, право, медицину, фармацію, медичні науки, соціальну роботу та бізнес. Ці програми служать різноманітним компонентам єврейської спільноти та більшого суспільства, особливо тих, хто був недооцінений у минулому. Туро - це коледж, в якому розвиваються особистісний розвиток, наукова діяльність і дослідження, де чоловіки і жінки готуються до продуктивного життя з гідністю, цінністю і цінностями.

Єврейська спадщина охоплює дві фундаментальні складові - особливу та універсальну, що відображена у вислові Гілеля в «Етиці батьків»: «Якщо я не за себе, то хто буде за мене? Я? Це навчання формує основні цінності коледжу, які включають зобов'язання щодо якісної освіти для всіх, лікування, з цілісністю і повагою, всіх студентів, викладачів і персоналу, роль етики в професіях, і будівництво відповідального та відповідального суспільства.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

Єврейська спадщина

Вкорінюється в єврейських традиціях, побудованих на єврейських цінностях.

Доктор Бернард Ландер передбачав і створив Touro College щоб задовольнити спільність студентів, яких часто не помічали. При цьому він створив середовище, в якому культурні та духовні потреби єврейських студентів могли йти пліч-о-пліч з їхніми навчальними заняттями.

Туро не просто відповідає єврейським традиціям, він підтримує і підтримує їх. Коледж є однією з небагатьох у цій країні, яка вчасно будує студентів для поклоніння та навчання, для святкування і шанування своїх культур і вірувань.

З 1970 року школа зростає в геометричній прогресії, але наші цінності залишаються. Оскільки ми розширилися, ми зосереджуємося на обслуговуванні різних громад, а також православного населення, і обслуговуємо студентів, які просто хочуть виняткової освіти в теплій, толерантній і інтелектуально жорсткій обстановці.

У всіх наших школах і програмах ми виступаємо за і очікуємо, що всі студенти поводяться з цілісністю і повагою. Ми віримо в гідність усіх і прагнемо сприяти суспільству, що робить це також.

Наші єврейські цінності є універсальними цінностями.

Розташування

Нью-Йорк

Address
500 Seventh Avenue New York, NY 10018
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США