Прочитайте офіційний опис

Школа освіти святкує чотири десятиліття привертають вчителів, відданих лідерів і турботливих вожатих.

Наш факультет та студенти вчені та захисники соціальної справедливості, що займаються в різних затоки Сан-Франциско області та за її межами. З більш ніж двадцять магістерських та докторських програм, включаючи програми в наших організація філій та онлайн, ми вітаємо студентів, які прагнуть вплинути і які прагнуть до служіння тих, хто найбільш її потребує.

Ласкаво просимо Діна

Привіт з Університету Сан-Франциско Школи Освіта як декан факультету, я захоплений створення середовища, де майбутні педагоги, керівники та консультанти можуть присвятити свої послуги і дослідження, щоб безпосередньо впливати наші громади.

Як колишній учитель і освіти активіста, я відчуваю себе як вдома в USF школи освіти, де викладачі, студенти та співробітники зацікавлені в створенні зміни. Я закликаю вас, щоб вивчити наш SOE співтовариство і, якщо у вас виникли питання або потрібна додаткова інформація про наших програмах, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Від імені викладачів і співробітників в USF школи освіти, я дякую Вам за наші програми, і я сподіваюся, що ви приєднаєтеся цю соціальної справедливості зосереджені співтовариство.

З повагою,

Кевін К. Kumashiro, Дін

USF школа освіти

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of San Francisco - School of Education

Програма підготовки магістрів з психологічної консультації з концентрацією в шлюбній та сімейній терапії (MFT) готує студентів до соціально-культурних зв'язків та сім ... [+]

Підготовка компетентних культурних відносин і сімейних терапевтів та професійних консультантів для вирішення різноманітних потреб у психічному здоров'ї дітей, дорослих та сімей.

The

Розширення традиційних уявлень про сім'юВизнаючи різноманітність відносин та ідентичностіПрагнення використовувати інклюзивну мову в нашій інструкціїСтворення цілей для диверсифікації нашого студентського корпусу та викладацького факультетуРобота з точки зору сильних сторін, яка відрізняє багатство громадиАдаптація професійних тенденцій, необхідних для задоволення потреб громадиДеталі програми... [-]
США San Francisco Sacramento San Jose Santa Rosa  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
7 - 8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
San Jose, California, США
Address
Sacramento, California, США
Address
Santa Rosa, California, США
University of San Francisco
Address
USF School of Education 2130 Fulton Street
94117-1071 San Francisco, California, США
Веб-сайт
Телефон
415-422-5467