Прочитайте офіційний опис

Університет Південної Флориди (USF) великий, громадський 4-річний університет, що пропонує, магістратура, фахівець і ступінь докторантури. USF Система включає в себе три, окремо акредитовані установи: USF; USF Санкт-Петербург; і USF Сарасота-ламантинів. Обслуговуючи більше 49000 студентів, то USF система має річний бюджет у розмірі $ 1,6 млрд і займає 41-е місце в країні для витрат на дослідження серед всіх університетів, державних або приватних. USF пишається тим, що будучи ударостійкий глобальним дослідницьким університетом, присвячений студентському успіху.

USF Фармацевтичний коледж (КС) це один з 14 коледжів в рамках USF системи. USF COP є частиною підприємства USF охорони здоров'я, яка є партнерство USF охорони здоров'я є співпраця Університету Південної Флориди Morsani Медичного коледжу, коледжу медсестер, Коледж громадської охорони здоров'я, Фармацевтичний коледж, школа медико-біологічних наук і школа фізіотерапії та реабілітації наук; і доктор USF охорони здоров'я. USF охорони здоров'я є невід'ємною частиною Університету Південної Флориди, з високою віддачею, глобального дослідницького університету, присвячений студентському успіху.

Відповідно до місії КС USF, яка спрямована на «революціонізувати здоров'я» USF КС заснований Управління аспірантур (ОГП). Бачення післявузівської освіти на КС включає в себе розробку передових досліджень навчання та освіту, включаючи дидактичні (як он-лайн і обличчя до обличчя) курсовому в декількох областях фармації, створюючи різноманітну середовище для навчання студентів і викладачів, а також створення передового можливості навчання з використанням новітніх технологій.

Стратегічні цілі ОГП включають:

 • для поліпшення внутрішнього і міжнародного набору, зарахування і утримання аспірантів, що відбиває різноманітність
 • прагнути підвищити академічний досвід і якість життя для аспірантів
 • продовжити фінансування наукових досліджень і проводити і публікувати дослідження, що призводить до можливості для аспіранта успіху
 • співпрацювати з іншими USF коледжів і SUS установ розвивати творчі ініціативи, які сприяють дипломного аспіранту
 • щоб служити в якості лідера в розвитку міждисциплінарних аспірантських програм.

Навчальні програми, пропоновані включають дипломовані сертифікати і магістр наук в галузі фармацевтичної нанотехнології. Доктор філософії (PhD) є нерозвиненість. Точки Pride:

 • Доктор Шіем Мохапатра, засновник заступник декана USF КС Управління дипломних програм, є призовник з FL зал слави винахідників. Він був одним з шести винахідників Введення в інавгураційній церемонії індукції за його внесок в біомедичні нанотехнології. Ця індукція ставить його поруч ряди винахідника кондиціонування повітря і охолодження, винахідник Gatorade, і Томас Едісон.
 • USF система була нагороджена рекордні $ 458,5 млн контрактів і грантів в 2016 фінансовому році.
 • Система USF займає 9-е місця в країні серед державних університетів і двадцять перших у всьому світі для виданих патентів США серед всіх університетів відповідно до інтелектуальною власністю асоціації власників / NAI (2015 г.).
 • USF Tampa був названий один з топ-100 кращих цінностей в державних коледжах (# 66) по Кіплінджера особистих фінансів на 2016 рік.
 • Університет Південної Флориди системи є домом для студентів з майже 50 000 студентів, що представляють понад 130 різних країн.
 • Новини США і World Report (USNWR) займають USF Tampa як кращий коледж для ветеранів (2016 г.).
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Нанофармакологія та наномедицина є унікальною міждисциплінарною наукою, яка об'єднує знання з природничих наук та техніки з фармації та медицини для розробки нанофарм ... [+]

Нанофармакологія та наномедицина є унікальною міждисциплінарною наукою, яка об'єднує знання з природничих наук та техніки з фармації та медицини для розробки нанофармацевтичних препаратів. Нанотехнології є зростаючою галуззю з прогнозованим зростанням 13-19% у період між 2012 і 2022 роками та створенням 5400 нових робочих місць. Зарплати від 50 до 80 тисяч доларів США мають ступінь магістра.... [-]

США Тампа
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video