Прочитайте офіційний опис

В Union University перетворюйтеся

Навчіться через суворих науковців. Процвітайте в громаді, орієнтованій на Христа. Успіху в житті та кар’єрі.

В Union University перетворюйтеся.

Здійснюйте свої мрії разом зі студентами з різних країн та в усьому світі. Навчайтеся на викладачах, які приносять найкраще в академічній підготовці та християнській стипендії.

Union пропонує понад 100 програм навчання у своєму головному кампусі в Джексоні, штат Теннессі, США, на додаток до декількох випускників та програм навчання дорослих, багато з яких можна виконати повністю в Інтернеті.

Наше завдання

Union University надає освіту, орієнтовану на Христа, що сприяє досконалості та розвитку характеру в служінні Церкві та суспільству.

Наші основні цінності

  • Керований майстерністю
  • Христо-центрований
  • Люди, орієнтовані на людину
  • Направлені на майбутнє

Науково-дослідна освіта, орієнтована на Христа

Ми розуміємо, що ви не тільки хочете засвоїти нові вміння та знання, а й бути відмінними та змінити світ. Ми хочемо робити все для Божої слави - будь то наука чи служба. Оскільки Бог піклується про нашу роботу і бере участь у всьому, що ми робимо, ми не будемо задоволені посередністю.

Незалежно від того, яку програму ви вибрали, ви зрозумієте свою роль у цій галузі в контексті біблійної віри. Союз інтегрує науковців вищого рівня з християнською вірою в кожну програму навчання.

Згуртована спільнота

Ми розуміємо, що потреби кожного студента різні, і ми віддані вашим успіхам, духовному, інтелектуальному та фізичному добробуту. У Союзі ми цінуємо одне одного, і це показуємо своїми словами та діями.

Професори та співробітники вас знають по імені та дбають про ваше майбутнє. Вас підтримують послуги охорони здоров’я та консультування та можливості спільного навчання. Проведіть змістовний час з іншими студентами та з викладачами поза межами аудиторії.

Підготовка до кар'єри

У Union ви будете готові до постійного успіху. Випускники Союзу переважають у вищих аспірантурах та кар’єрах у всьому світі. У нас є чудова історія та спадщина, яка сягає майже 200 років, але ми залишаємось зосередженими на майбутньому.

117680_UUataglance.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Аспірантура

Union University

Проблеми, які стоять перед громадою охорони здоров'я в 21 столітті, численні, і практикуючим лікарям потрібна буде відмінна фармацевтична, професійна та етична підготовка ... [+]

В Union University перетворюйтеся.

Проблеми, що стоять перед суспільством охорони здоров'я в 21 столітті, є численними, і практикам доведеться мати відмінне фармацевтичне, професійне та етичне навчання. Прихильність Union University до інтеграції суворих науковців з християнським світоглядом є прикладом повноважень факультету фармації.

Академічна програма

Протягом першого семестру ми закликаємо наших студентів до курсів з ліків без рецепта та валової анатомії. Вони вивчають технологію імітації пацієнта-пацієнта в рамках навчального плану першого року. Розмір класу залишається невеликим, щоб підвищити особисту взаємодію з професорами, деякими з кращих християнських вчених у цій галузі.... [-]

США Джексон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою