Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1951 році, Університет Маунт-Олів є приватним закладом, корениться в гуманітарних науках з визначенням християнських цінностей. Університет акредитований на регіональному Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (SACSCOC).

У регіональному акредитовану, заснованої на вірі, приватний навчальний заклад, Університет Маунт-Олів створює середовище для людей, щоб досягти максимального успіху, ставлячи пріоритети студентів насамперед. Вчинені професора, займаються студенти, і малі розміри класів є компонентами їх цілісного підходу навчання для стимулювання особистісного і професійного зростання.

Акредитація

Університет Маунт-Олів акредитована Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів присудити асоційоване, бакалаврат і магістрів. Зверніться до Комісії з коледжів в 1866 р Південний Lane, Decatur, Грузія 30033-4097 або зателефонуйте 404-679-4500 для запитань про акредитацію університету Маунт-Олів.

Недискримінації політика: Університет Маунт-Олів не допускати дискримінації за ознакою раси, статі, кольору шкіри, національного або етнічного походження, віку або інвалідності в адміністрації свого персоналу і політики в галузі освіти. Вона визнає всіх кваліфікованих студентів будь-якої раси, кольору шкіри, національного або етнічного походження на всі права, привілеї, програм і заходів, як правило, надається або наданих студентам.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

University of Mount Olive Online

Розроблений як зручний і доступний варіант для активних і невитрачених ліцензованих зареєстрованих медсестер, ви можете заробити ступінь бакалавра наук в області догляду ... [+]

Розроблений як зручний і доступний варіант для активних і невитрачених ліцензованих зареєстрованих медсестер, ви можете заробити ступінь бакалавра наук в області догляду за хворими в середовищі, яка цінує досвід Р.Н. і пристосовує гарячковий графік зайнятого дорослого.

RN до BSN ступеня для ліцензованим і практикуючих медсестер: Управління особистими, професійними та інші зобов'язання, які зацікавлені в досягненні їх BSN онлайн для керованої баланс роботи / життя. Прагнучи до покращення результатів лікування пацієнтів і поліпшити догляд за пацієнтами. Хто хоче перейти в роль управління або керівництва, або шукати нові можливості в сьогоднішньої конкуренції на ринку праці. Те, що ви дізнаєтеся: Принципи лідерства в сестринській Закон про охорону здоров'я та етики Політика в галузі охорони здоров'я та проблеми в області сестринського Сім'я, суспільство, і населення по догляду на дому теорія Nursing Прикладна статистика для медичних сестер Сестринська Методологія досліджень Дослідження і стипендія науково обгрунтованої практики Online факти програми: Немає певного класу або увійдіть раз - повна курсова, коли це зручно Повна зайнятість або часткова - Гнучкі варіанти забезпечують більш здоровий баланс роботи / життя Прискорені - Більшість курсів тільки 5 тижнів в довжину Вимоги до вступників ... [-]
США Mount Olive
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою