University of New Haven

Введення

Прочитайте офіційний опис

Успіх починається тут

У наших коледжах і школах студенти занурюються у трансформативну, кар'єрно-орієнтовану освіту з ліберальних мистецтв і наук, образотворчого мистецтва, бізнесу, інженерії, охорони здоров'я, громадської безпеки та державної служби. Ми пропонуємо більше 100 академічних програм, всі вони базуються на довготривалій прихильності до спільного, міждисциплінарного, проектного навчання.

112670_3.jpg

Тут досвід навчання є як особистим, так і прагматичним, керуючись видатним факультетом, який глибоко піклується про індивідуальний успіх студента. Як лідери у своїх сферах, викладачі забезпечують натхнення та визнання, необхідні для того, щоб студенти виконували свій потенціал і досягли успіху у всьому, що вони вирішили робити.

Ми називаємо це нашим студентом - першою філософією

  • Факультет Експертиза та Посвячення

Дізнайтеся у професорів, які займаються вашим особистим зростанням та професійним розвитком. Ця непохитна прихильність керувала особистими та професійними успіхами кожного учня протягом майже століття.

  • Основна освіта

Доведена, цілеспрямована освіта, яка через професійно орієнтовані курси навчання дає студентам критичні навички, знання та досвід, необхідні для осмисленої кар'єри та продуктивного життя.

  • Міждисциплінарний навчальний план

Навчальний план, який заохочує міждисциплінарне вивчення, освіту студентів, які зможуть досягти успіху в глобальному суспільстві, забезпечуючи, що ви добре підготовлені для розуміння та навігації по світу в цілому.

112671_2.jpg

  • Безмежні академічні та спільні навчальні можливості

Широкий спектр можливостей для навчання в наших коледжах та школах, поза класною аудиторією та в громаді, дозволяє вам продовжувати свою пристрасть - або відкривати для себе нове.

  • Vibrant Campus Community

Зайнята активна спільнота кампуса - це правильний розмір - досить маленький, щоб почувати себе особистим і керованим, але досить великим, щоб запропонувати студентам широкий спектр академічних, життєвих, спортивних та лідерських можливостей.

  • Лідери та доповідачі

Потужний післядипломний успіх, підтриманий задіяною випускницею мережі понад 57 000 у всіх галузях промисловості. Понад 91% випускників працюють або продовжують навчання в аспірантурі на один рік, а 96% - в їх галузі протягом шести років після закінчення навчання.

112672_6.jpg

Опис місії

University of New Haven - це універсальний університет, орієнтований на студентів, з акцентом на досконалість у галузі гуманітарних наук і професійної освіти. Наша місія полягає в тому, щоб підготувати наших студентів вести цілеспрямоване і повноцінне життя в глобальному суспільстві, забезпечуючи якісну освіту за допомогою експериментального, спільного та відкритого навчання.

112669_1.jpg

Розташування

300

Address
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Коннектикут, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited