University of Southern California School of Pharmacy

Введення

Прочитайте офіційний опис

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Сміливо перше!

Понад 100 років Фармацевтична школа USC слугувала маяком інновацій та досконалості у фармацевтичній освіті, дослідженнях та практиці, і вона вже давно займає рейтинг Новин США

У США є єдиною аптечною школою, яка охоплює весь спектр фармацевтичної розробки та клінічної служби - від виявлення лікарських засобів до регуляторних підходів щодо безпечного переміщення лікарських засобів та медичних виробів на ринок, від надання медичної допомоги в різноманітних умовах до оцінки впливу догляду за результатами пацієнта, а також за витратами на охорону здоров'я. Наші члени клінічного факультету розробляють нові шляхи та визначають передовий досвід у найрізноманітніших умовах догляду.

Школа отримала великі гранти від Національних інститутів охорони здоров’я на розвиток значних відкриттів раку, хвороби Альцгеймера та діабету, а також від Центру інновацій Medicare та Medicaid для забезпечення безпечного та оптимального використання ліків та розвитку інновацій для поліпшення результатів пацієнтів при зменшенні витрат. Школа пропонує магістерські програми, що встановлюють темп , які оснащують працюючих професіоналів новими навичками, щоб досягти успіху на ринку, що змінюється. І наше партнерство в Центрі медичної політики та економіки США Леонарда Шеффера дає результати, засновані на доказах, що підтверджують постійну цінність внеску фармацевтів у спільну практику.

Фармацевтична школа USC - єдина приватна школа фармації у великому кампусі наук про охорону здоров’я, завдяки чому наші студенти знаходяться в безпосередній близькості від чотирьох великих лікарень.

Крім того, студенти Фармацевтичної школи USC отримують вигоду від розгалуженої мережі філій на приблизно 300 майданчиках та понад 400 добровольчих викладачів та прецедентів, багато з яких є випускниками USC School of Pharmacy. У школі також є власником та функціонує чотири громадські аптеки та спеціальна аптека.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Варіанти ступеня: бакалаврат, аспірант та доктор фармації (PharmD)

Школа надає широкий спектр програм про здобуття наукових ступенів та сертифікатів - від найбільшої школи - доктора фармації (PharmD) та її численних можливостей для спільних та подвійних ступенів - до високо цінуваних магістрів та докторських програм. Можливості проживання та спілкування, пропоновані в Школі, також є великими.

Випускні програми

Випускники мультидисциплінарного факультету Фармацевтичної школи США. і програми магістратури дуже затребувані провідними установами в наукових колах, промисловості та уряді. Ці програми охоплюють унікальну наукову базу від відкриття, доставки та розробки ліків до застосування генетики та геноміки до експериментальних та клінічних трансляційних досліджень.

Фармацевтична

 • Кандидат наук Програма
 • MS в молекулярній фармакології
 • MS в галузі фармацевтичних наук
 • Клінічні

Економіка охорони здоров'я

 • Кандидат наук в економіці охорони здоров'я
 • Магістр фармацевтичної економіки та політики
 • Прогресивні MS в галузі економіки охорони здоров'я

Аналіз рішень у галузі охорони здоров’я

 • MS в аналізі рішень щодо охорони здоров’я
 • MS в галузі біофармацевтичного маркетингу

Регуляторна наука

 • Доктор наук з регуляторних наук
 • MS в галузі регуляторної науки
 • MS в галузі управління наркотиками
 • MS в галузі якості медичних виробів

120408_Daryl-Davies.jpg

Доктор фармації (PharmD)

Фармацевтична школа USC створила першу в країні програму PharmD в 1950 році і залишається піонером в інноваційній освіті та підготовці практикуючих лікарів завтрашнього дня.

Найбільша ступінь програми в рамках Фармацевтичної школи, чотирирічна, денна програма PharmD, пропонує студентам:

 • Унікальна програма досвіду аптечної практики на початку першого року навчання, яка дає студентам негайний та прогресивний клінічний досвід.
 • Широке пропонування програм подвійного, спільного та сертифікатного програм.
 • Найбільша мережа випускників фармацевтів у регіоні, яка може надати цінну кар’єрну підтримку випускникам, які вступають до фармацевтичної професії.

Випускники програми PharmD USC дуже затребувані роботодавцями в США за широкий спектр кар'єрних можливостей.

Бакалаврат до фармакології

Бакалаврські програми Університету Фармації США заохочують талановитих студентів продовжувати кар'єру в галузі фармації та пропонують спеціальність у галузі фармакології та розробки лікарських засобів, а також неповнолітню науку та управління біомедичними терапевтичними засобами. Основні та неповнолітні бакалавратів призначені для кращої підготовки студентів, орієнтованих на домедицинські, долікарські та інші професії, пов'язані зі здоров'ям.

120407_Keck.jpeg

Кар'єра

Випускники USC Pharmacy School працюють у провідних фармацевтичних компаніях, науково-дослідних установах та регуляторних агентствах по всьому світу. Наші останні випускники працюють в таких організаціях, як Аллерган, Елі Ліллі, Біоген, Школа медицини Джона Хопкінса, Управління харчовими продуктами та лікарськими засобами США, Університет Стенфорда, Інститут біомедичних досліджень Новартіс, Амген, Медтронік, Науковий центр Шимадзу, Гарвардський університет, Мерк, Genentech та Facebook.

Багато наших ступенів MS визнано STEM для OPT.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
University of Southern California
1985 Zonal Avenue

Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія