Прочитайте офіційний опис

Washburn University Є державною установою з більш ніж 7500 студентами та 1000 факультетами та співробітниками, які беруть участь у більш ніж 200 навчальних програмах. Наші програми ведуть до сертифікації, аспірантів, бакалаврів, магістрів, лікарів медсестер та юристів.

Всі наші програми пропонуються через Коледж мистецтв і наук та школи прикладних наук, бізнесу, права та медсестер на 160-акрів житлового кампуса в центрі Топика, Кан.

Широко обгрунтовані ліберальні та професійні програми збагачуються давніми інтерактивними зв'язками між кампусом та громадою столиці Канзасу.

Це легко залучити

Окрім широкого кола академічних варіантів, студенти можуть брати участь у більш ніж 100 клубах та організаціях, що навчаються в університеті, - від The ​​Bod Squad, який підтримує спортивні програми Washburn's NCAA Division II, до студентського самоврядування та за її межами. Студенти, факультети та співробітники також можуть насолоджуватися численними волонтерськими, культурними та рекреаційними можливостями в університетському містечку та громаді Топіка.

У Вашберні якісна освіта доступна

З моменту свого заснування в 1865 році, Washburn надає студентам у всіх сферах життя місце для реалізації своїх мрій. Сьогодні наша спадщина доступної, якісної освіти для всіх продовжується.

 • Щороку Washburn вважається одним з кращих коледжів на Середньому Заході, що проводиться новинами США та Світовим Звітом.
 • Щорічно студентам надається фінансова допомога понад 70 мільйонів доларів.
 • Стипендії, отримані від університетських ресурсів, складають 7,9 мільйонів доларів.
 • Мешканці штату Колорадо, Міссурі, Небраска, Оклахома і Техас платять проживання в Канзасі.

Бачення

Університет Уошберн є провідним громадським обласним навчальним закладом Midwest, визнаним лідером громади у забезпеченні вищої освіти в навчанні, підготовки випускників до успіху у обраній професії та стимулювання економічної життєдіяльності.

Місія

Washburn University збагачує життя студентів, надаючи їм можливості розвивати та реалізовувати свій інтелектуальний, академічний та професійний потенціал, що призводить до того, що вони стають продуктивними та відповідальними громадянами. Ми прагнемо до досконалості у навчанні, науковій роботі, якісних академічних і професійних програмах, а також високому рівні взаємодії факультету та студента. Ми розвиваємо та розвиваємо стосунки для покращення навчального досвіду та нашого співтовариства.

Основні цінності

 • Цілісність: діяти чесно, чесно та етично, створюючи культуру довіри, очевидну у всьому процесі діяльності університету та прийнятті рішень.
 • Досконалість: служіння нашої наукової спільноти шляхом надання постійно високоякісних програм, навчання, обслуговування та стипендії.
 • Підзвітність: забезпечення академічної, програмної та фіскальної цілісності та цінності шляхом обережного управління ресурсами, покладені на Університет.
 • Повага: охоплення різноманітності та поводження з іншими колегіально з повагою, відкритості та професіоналізму у всіх взаємодіях, діяльності та прийнятті рішень.
 • Співпраця: прагнемо досягти спільних цілей з іншими в університеті та громаді, оцінюючи спільну роботу, участь та різноманітність ідей та перспектив.
 • Інновації: заохочуючи, розглядаючи та підтримуючи розвиток ідей шляхом стимулювання індивідуальної винахідливості та творчості та створення середовища з можливостями для зростання та змін.

Наші програми повністю акредитовані Вищою навчальною комісією.


Washburn University може запропонувати програми дистанційного навчання в ряді штатів через наше членство в SARA - Національна рада з угод про взаємність державних дозволів. SARA - це добровільна угода між її державами-членами та територіями США, яка встановлює порівняльні національні стандарти для міждержавної пропозиції курсів та програм післядипломної освіти. За умовами діючої угоди Washburn має право пропонувати програми в усіх штатах, крім Каліфорнії, Флориди та штату Массачусетс, які не є членами SARA.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Washburn University

Департамент охорони здоров'я союзників пропонує Інтернет-бакалавр з медичних наук (BHS). Ця чотирирічна програма бакалавра має на меті забезпечити випускників знаннями та ... [+]

Департамент охорони здоров'я союзників пропонує онлайн-бакалавр з охорони здоров'я (BHS) ступінь. Ця чотирирічна програма призначена для надання медичним працівникам знань та навичок у сфері управління та лідерства. Студенти, які не мають медичних послуг, можуть розширювати можливості для охорони здоров'я або підготуватися до програми випускників шляхом завершення ступеня Washburn BHS.... [-]

США Топека
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Certificate

Washburn University

Сонографія може бути використана для вивчення багатьох частин тіла, таких як живота, грудей, жіночої репродуктивної системи, простати, серця і кровоносних судин. Сонограф ... [+]

Що таке DMS?

Сонографія може бути використана для вивчення багатьох частин тіла, таких як живота, грудей, жіночої репродуктивної системи, простати, серця і кровоносних судин. Сонографія все частіше використовується при виявленні та лікуванні хвороб серця, серцевого нападу та судинних захворювань, які можуть призвести до інсульту.

Товариство діагностичної медичної сонографії (SDMS) визначає зорографію як діагностичну лікарську процедуру, яка використовує високочастотні звукові хвилі (ультразвукове дослідження) для отримання динамічних візуальних зображень органів, тканин або кровотоку всередині тіла. Цей тип процедури часто називають сонограмою або скануванням ультразвуку.... [-]

США Топека
інформація
англійська
Денне навчання
12 місяці
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Washburn University

Магнітний резонанс (MR) або магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це процедура, яка використовує імпульси енергії радіохвилі разом з магнітним полем для зображення певно ... [+]

Магнітний резонанс (MR) або магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це процедура, яка використовує імпульси енергії радіохвилі разом з магнітним полем для зображення певної ділянки тіла. Структура та функції тіла потім представлені як анатомічні зображення в поперечному перерізі. MR має більший контраст м'яких тканин, ніж CT, тим самим створюючи детальні зображення.

Технологи, які працюють у магнітно-резонансній томографії, можуть працювати в лікарнях, центрах зображень. Відповідно до Довідника з професійної перспективи, технології, які мають сертифікацію в декількох діагностичних зонах для зображень, таких як MR, будуть більш товарними.... [-]

США Топека
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Master

Washburn University

Майстер медичних наук (MHS) у сфері охорони здоров'я місії полягає в підготовці існуючих медичних працівників, щоб бути ефективними вчителями та лідерами, які здатні служ ... [+]

The Магістр наук в галузі охорони здоров'я (MHS) в галузі охорони здоров'я освіти Місія полягає в тому, щоб підготувати існуючих фахівців у галузі охорони здоров'я до ефективних вчителів та лідерів, які здатні обслуговувати різноманітних учнів у рамках організацій охорони здоров'я та програм суміжних медичних навчальних закладів.

Програма MHS призначена для надання невеликих навчань в когортах за 8 тижнями заняття, по одному предмету одночасно, що дозволяє фахівцям зі спеціального медичного обслуговування на повний робочий день завершити ступінь магістра при роботі на повний робочий день. Кожогі починаються кожного осені. Програма повністю онлайн та асинхронна.... [-]

США Топека
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
21 - 42 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Washburn University
Address
1700 SW College Ave,
66621 Топека, Канзас, США
Веб-сайт
Телефон
+1 785-670-1010