Прочитайте офіційний опис

Про нас

Wright State University є національним державним університетом в Дейтоні, штат Огайо, в якому навчаються понад 15 тисяч студентів, у тому числі близько 1000 іноземних студентів з більш ніж 60 країн. Пропонуючи 295 програм ступенів, університет складається з восьми коледжів, трьох шкіл і кампуса філії в Селіна, штат Огайо. Названий на честь братів Wright State University пропонує виняткове, доступне навчання в американському центрі.

Хто ми

Місія

Ми перетворюємо життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Ми будемо:

 • створити міцну основу для успішності студентів на всіх рівнях за допомогою високоякісних інноваційних програм;
 • проводити наукові дослідження та творчі заходи, які впливають на якість життя;
 • брати участь у змістовному служінні громади;
 • сприяти економічному пожвавленню нашого регіону і нашої держави і розширити можливості наших студентів, викладачів, співробітників і випускників професійно, інтелектуально і особисто.

Бачення

Wright State University , натхненний творчим духом братів Райт, буде найбільш освіченим і інноваційним університетом штату Огайо, відомим і захопленим нашою інклюзивною культурою, яка поважає унікальну цінність кожного з наших студентів, викладачів, співробітників і випускників. на позитивний трансформаційний вплив, який ми маємо на життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Цінності

Значення Wright State University

 • Люди: Успіх, різноманітність
 • Навчання: відкриття, інновації, стипендія
 • Партнерство: регіональне, підприємницьке, глобальне
 • Відносини: колегіальні, професійні, етичні
 • Сталий розвиток: соціальна справедливість, економічні можливості, охорона навколишнього середовища
 • Керівництво: фіскальний, інтелектуальний

Про наш регіон

Дейтонський регіон відомий як перехрестя інновацій, але це набагато більше.

Розташований в районі долини Майамі на південному заході штату Огайо, Дейтон - місто середнього розміру, оточене різноманітною столичною територією майже мільйона жителів. Дейтонський рейтинг № 2 по списку найкращих доступних місць для життя. «Справжня угода, яка випливає з життя в Дейтоні - це висока якість життя, яку жителі користуються», - стверджує Livability.com. "Дейтон пропонує багатий асортимент занять, від відпочинку на свіжому повітрі, що включає катання на каное і катання на ковзанах до культурних зручностей, таких як Дейтонський філармонічний оркестр і Центр виконавських мистецтв Бенджаміна і Маріана Шустера".

Один з найкращих

 • "Кращі місця для життя" - US News і World Report
 • "Найбільш доступні міста Америки" - Forbes
 • "Топ-10 міст для кар'єрних можливостей" - SmartAsset
 • "Топ-10 найбільш художніх середньорозмірних міст" - Gogobot
 • "25 найкращих міст 2017 року" - За межами
 • "Ці міста США мають найбільш зелені простори" - National Geographic

Історія

Долина Майамі має довгу історію інновацій. На початку 1900-х років Дейтон став столицею Сполучених Штатів з найбільшою кількістю патентів на душу населення. Будучи батьківщиною авіації, Дейтон є домом для Національного музею повітряних сил США - найстарішого і найбільшого військового авіаційного музею в світі, а також туристичної пам'ятки Огайо №1 і однієї з провідних авіасалонів країни. Інші впливові винаходи міста включають в себе касовий апарат, самозапуск запалювання для автомобілів, поп-топ напоїв, електричний інвалідний візок, драбину і стоянку. Відвідувачі можуть вивчити цю багату історію і побачити оригінальний флаєр III 1905 року, велику колекцію касових апаратів та інші перлини місцевої історії в історичному парку Каріллон.

Образотворче мистецтво

Сцени мистецтв регіону більш яскраві, ніж у багатьох великих містах. Бенджамін

На відкритому повітрі

Долина Майамі - прекрасне місце для любителів активного відпочинку. Район має сім MetroParks, а також більш ніж 35 000 акрів парків, заповідників природи, і популярний коридор річки вздовж Великої річки Майамі. Байкери можуть досліджувати більш ніж 330 миль стежок, причому більше йде через ініціативи рейки до слідів. Сільський Greene County пропонує походи в Кліфтон ущелини державного природоохоронного заповідника, Глен Хелен природи заповідника, кемпінг і походи в Джон Брайан State Park, і каное по Маленький Майамі, перший потік штату Огайо, щоб бути названий Національна мальовнича річка.

Спорт

Спортивні ентузіасти раді назвати Raider Country home. З спортивною програмою WTA State NCAA DI і професійними командами в Колумбусі і Цинциннаті, регіон надає широкі можливості для любителів спорту. NCAA включає Дейтон у своєму списку Дев'яти великих баскетбольних міст. Щороку турнір NCAA починається в Дейтоні, на сайті перших чотирьох ігор, які обробляють поле до 64-ти командних дужок. Бейсбольна команда Дейтонських Драконів була названа однією з «десяти гарячих квитків у спорті» журналу Sports Illustrated.

Покупки та харчування

Найбільший торговий центр району, Mall at Fairfield Commons, розташований поблизу кампуса Райт-Стейт. Готель Greene - це центр міста загальною площею 72 акр, де можна знайти пішохідні вулиці, роздрібні магазини та ресторани - всього за 15 хвилин. Унікальні ресторани і магазини є частиною історичного району Орегону в центрі міста Дейтон. Регіон «стрибає» більш ніж з десяток мікропівоварних заводів, а «Нью-Йорк таймс» назвав The Pine Club steakhouse одним з «десяти найбільших традиційних ресторанів світу».

Вихідні дні

Перша позиція Майамі-Веллі поблизу перехрестя Міждержавного 70 та Міждержавного 75 дозволяє легко відвідати великі міста, як Цинциннаті, Колумб та Індіанаполіс. Найбільший розвага та аквапарк Середнього Заходу, Kings Island, знаходиться всього за 35 км на південь від Дейтона. Музеї світового класу, закриті та відкриті концертні зали, круїзи на річкових судах, нагородані зоопарки та професійні спортивні команди знаходяться в межах години їзди.

Країна рейдера

Raider Country - суміжний 16-окружний регіон у західному Огайо, закріплений двома кампусами Wright State University . Крім того, в регіоні розташована база ВПС Райт-Паттерсон, яка відома своїми силами в галузі інформаційних технологій, аерокосмічних досліджень і розробок, інноваційної техніки матеріалів, а також медичних і людських послуг. У готелі Raider Country є ресторани для гурманів, еклектичні магазини, зелені зони та відмінні школи.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Wright State University

Кафедра біомедичних, промислових і людських факторів пропонує програму бакалавра в галузі біомедичної інженерії, яка веде до бакалавра наук у галузі біомедичної інженерії ... [+]

Опис програми

Кафедра біомедичних, промислових і людських факторів пропонує програму бакалавра в галузі біомедичної інженерії, яка веде до бакалавра наук у галузі біомедичної інженерії. Програма біомедичної інженерії акредитована Комісією з інженерної акредитації АБЕТ. інженерія займається розв'язанням і розумінням проблем в біології та медицині, використовуючи принципи, методи та підходи, взяті з інженерних наук і технологій. Студенти з біомедичної інженерії працюють у сучасних навчальних лабораторіях, побудованих навколо комп'ютерних інженерних робочих станцій, і отримують інтенсивну академічну підготовку з принципів інженерного проектування та аналізу, а також концепцій біологічної науки. Курс старшого дизайнера об'єднує навчання у попередніх інженерних курсах для вирішення актуальних проблем біомедичної інженерії, які допомагають підготувати студентів до працевлаштування або аспірантури. Навчальний план забезпечує міцну основу курсів фізичних, життєвих і технічних наук, а також математики. Курси з біомедичної інженерії вдосконалюють і застосовують інженерні науки до медичних виробів і живих систем.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Кафедра неврології, клітинної біології та фізіології пропонує програму, що веде до отримання ступеня бакалавра наук з неврології. Навчальна програма пропонує студентам по ... [+]

Опис програми

Кафедра неврології, клітинної біології та фізіології пропонує програму, що веде до отримання ступеня бакалавра наук з неврології. Навчальна програма пропонує студентам поглиблений фундамент з неврології, розроблений на основі міждисциплінарної команди факультету Wright State University . Ця програма однозначно підкреслює, як необхідні курсові роботи з різних областей науки стосуються і можуть бути застосовані до неврології. Це досягається за допомогою педагогічних передових практик, орієнтованих на залучення студентів до їх навчання, щоб вони активно брали участь у розумінні концепцій та ідей нейрології, а також сприяли розвитку наукової творчості та критичного мислення.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Департамент біологічних наук запропонує програму, що веде до ступеня бакалавра наук у галузі охорони здоров'я. Навчальний план пропонує студентам широку, інтегровану і на ... [+]

Опис програми

Департамент біологічних наук запропонує програму, що веде до ступеня бакалавра наук у галузі охорони здоров'я. Навчальний план пропонує студентам широку, інтегровану та навмисну освіту в науці, а також включивши добре округлений підхід до розвитку знань, навичок і здібностей, що перевищують традиційний досвід життя. Цей навчальний план сприяє розвитку критичного мислення та наукових міркувань, розширюючи навчання для розвитку інших навичок, важливих для сьогоднішнього експерта з охорони здоров'я. Такі навички включатимуть наукове та технічне письмо, ефективне спілкування, лідерські навички, залучення громади та зосередження на здоров'ї громади. Ця програма однозначно підкреслює схоластичні курсові роботи, що мають відношення до вченого, що готується до роботи в різноманітній і динамічній сфері охорони здоров'я.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Концентрація «Спортивна наука» буде включати в себе як аудиторії, так і практичний досвід для підготовки студентів до знань, умінь і умінь працювати як професіонали в гал ... [+]

Опис програми

Концентрація «Спортивна наука» буде включати в себе як аудиторії, так і практичний досвід для підготовки студентів до знань, умінь і умінь працювати як професіонали в галузі охорони здоров'я та фітнесу. Кандидати, які беруть участь у цій програмі, матимуть право подати заявку на сертифікацію ACSM Health and Fitness Instructor.

Професіонали початкового рівня здоров'я та фітнесу будуть кваліфіковані в оцінці поведінки здоров'я, факторах ризику, проведення оцінок фітнесу, розробці та впровадженні безпечних та ефективних приписів на вправах, а також мотивуванні людей до зміни негативних звичок здоров'я та підтримки позитивного поведінки у житті. Фахівці в галузі охорони здоров'я та фітнесу можуть виконувати ці заходи в комерційних, університетських, корпоративних або громадських місцях, де їхні клієнти беруть участь у діяльності зі зміцнення здоров'я, фітнесу та спортивної діяльності.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Програма сестринської справи, яка призводить до отримання ступеня бакалавра наук з медичного страхування (BSN), призначена для задоволення індивідуальних потреб студентів ... [+]

Опис програми

Програма сестринської справи, яка призводить до отримання ступеня бакалавра наук з медичного страхування (BSN), призначена для задоволення індивідуальних потреб студентів. Один варіант програми доступний для зареєстрованих медсестер, які хочуть отримати ступінь BSN і є онлайн-програмою. Програма відзнак доступна для студентів з високими академічними здібностями.

... [-]
США Дейтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Wright State University

Наша інноваційна програма забезпечує всебічне представлення широкого спектру теоретичних концепцій, що містять фармакологію та токсикологію, забезпечуючи як історичний ко ... [+]

Опис програми

Програма, що веде до ступеня магістра наук у відділі фармакології та токсикології, підготує студентів до кар'єри в промисловості, уряді, освіті та дослідницьких організаціях або для подальшої професійної підготовки. Він пропонується в тісній співпраці з лабораторіями токсикології ВПС США і ВМС, розташованими на базі ВПС Райт-Паттерсон.

Ця програма відрізняється від інших програм магістерського або магістерського рівня, які в даний час пропонуються в Wright State University , як концептуально, так і з точки зору зайнятості та кар'єри. Вона забезпечує всебічне введення в широкий спектр теоретичних концепцій, що містять ці дисципліни, забезпечуючи як історичний контекст, так і сучасні технічні підходи до вирішення фармакологічних і токсикологічних проблем. Ця мета надання студентам кар'єрно-орієнтованої, але теоретичної освіти буде здійснюватися в рамках основного навчального плану за допомогою поєднання текстових та літературних лекцій, доповнених семінарами з лабораторного навчання та клубного типу та завершенням дипломного дослідження.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Master

Wright State University

Wright State University Школа медицини Бонсхофта з радістю пропонує ступінь магістра громадського здоров'я (MPH), програму випускників для лідерів в галузі охорони здоров ... [+]

Опис програми

Wright State University Школа медицини Бонсхофта з радістю пропонує ступінь магістра громадського здоров'я (MPH), програму випускників для лідерів в галузі охорони здоров'я. Доступні як загальний трек, так і концентрація на зміцненні здоров'я та освіти. Програма MPH заснована на принципах спільноти-академічного партнерства, з силою семи коледжів / шкіл Wright State University , співпраці з Університетом Цинциннаті та участю з 24 районами охорони здоров'я по всьому регіону 16 округів.... [-]

США Дейтон
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

WSU Overview

WSU Graduation

Address
Colonel Glenn Highway,3640
45435 Дейтон, Огайо, США