Yale University School of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як видатний академічний медичний центр, який підтримує найвищу якість освіти, досліджень та догляду за пацієнтами, Єльська школа медицини:

  • Виховувати та надихати науковців та майбутніх керівників, які просуватимуть практику медицини та біомедичних наук,
  • Поглиблення медичних знань для підтримання та поліпшення здоров'я та полегшення страждань, спричинених хворобами та захворюваннями, і
  • Забезпечуйте винятковий догляд та послуги для пацієнтів із співчуттям та повагою.

Школа була створена в 1810 році як медичний заклад Єльського коледжу. Нинішня назва, Єльська школа медицини, була прийнята в 1918 році.

Мілтон К. Вінтерніц, який працював деканом з 1920 по 1935 рік, був архітектором унікальної освітньої філософії школи - Єльської системи медичної освіти, яка підкреслює критичне мислення в неградуйованому, неконкурентному середовищі та вимагає від студентів написання дисертації на основі оригінальні дослідження.

Харві Кушинг, якого широко розглядають як батька американської нейрохірургії та основного діяча американської медицини, вступив на факультет наприкінці своєї кар'єри та подарував свою велику колекцію книг Єлю. Бібліотека медичної школи, яка носить його ім'я, вважається однією з найбільших історичних медичних бібліотек світу.

Історичний внесок YSM у медицину включає перший рентген, проведений у Сполучених Штатах, перше успішне використання пеніциліну в Америці, перше застосування хіміотерапії раку та впровадження моніторингу серця плода, природних пологів та розміщення новонароджених. Єльські лікарі спроектували перший штучний серцевий насос та перший інсуліновий інфузійний насос для діабету, і саме тут було створено засіб передачі вірусу поліомієліту, що відкрило шлях для вакцини Солка. Хвороба Лайма була виявлена двома лікарями Єльського університету в 1975 році.

Більш пізні етапи включають першу трансгенну мишу, відкриття механізму згортання білка, що є ключовим для розуміння нейродегенеративних захворювань, та відкриття механізму вродженого імунітету, що має великі наслідки для інфекційних захворювань та раку. Додаткові моменти включають перший надійний метод раннього виявлення аутизму та ідентифікації генів, асоційованих з гіпертонією, дегенерацією жовтої плями, дислексією та синдромом Туретта, серед багатьох інших.

Розташування

Нью-Хейвен

Address
Cedar Street,333
06510 Нью-Хейвен, Коннектикут, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія