Прочитайте офіційний опис

Мічиганська школа психології (MSP), незалежна неприбуткова вища школа, забезпечує навчальний клімат, який надихає студентів на досягнення свого потенціалу, професійно та особисто. Ця установа є лідером в клінічній, досвідченій самостійній освіті вже понад 30 років. Його навчальна програма підкреслює особистісний ріст, автентичність та творчість як невід'ємну частину навчального процесу.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Мічиганська школа психології (MSP) - це унікальне навчальне середовище, що надихає зростання та досконалість. На підтримку цієї мети місія MSP полягає у створенні атмосфери, яка характеризується запитом, відкриттям та творчістю. Динамічні відносини та сильна академічна грамотність сприяють розвитку психологів та психотерапевтів, які роблять значний внесок у свої громади та професію в галузі психічного здоров'я, надаючи експертні клінічні послуги з цілісністю та повагою до різних груп населення. Сертифікаційні пропозиції та курси без кредитування надають учням можливість розширити свій досвід у психологічних сферах навчання. Зовнішнє залучення має вирішальне значення для досягнення інституційної мети; з цією метою MSP активно підтримує охоплення навколишнього середовища, освітні та службові можливості, що створюють здорові умови та відносини.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

 • Запит, відкриття та творчість
 • Відносини, взаємодія та обслуговування
 • Різноманітність та повага
 • Цілісність

ФАКУЛЬТЕТ

Факультет МСП має різноманітний клінічний досвід у багатьох дисциплінах. Ці дисципліни включають психологію здоров'я, клінічну психологію, мультикультурну психологію, освіту, філософію та дослідження. Партнерство існує між студентами та викладачами для досягнення спільної мети: підвищення кваліфікації та підвищення особистісного зростання. У цьому прагненні студенти та факультети створюють оптимальне навчальне середовище.

СТУДЕНТИ

Студенти магістрів вступають у програму з академічною підготовкою в психологію - у багатьох також є відповідний досвід роботи. Студенти з психології вступають до програми з вищою освітою та мають навчальний план в галузі психології та суміжних областях. Випускники МСП прагнуть стати практикуючими клініцистами, які прагнуть до гуманістичних принципів та цінностей психології.

Студенти на осінь 2016 року:

 • 103 магістрантів
 • 66 студентів-психологів
 • 5 абітурієнтів з сертифікатом ABA (не в двох магістерських програмах)
 • 79% жінок
 • 21% чоловіків
 • 1% іноземних студентів
 • 28% Студенти кольору
 • Середній студентський вік - 31 рік
 • Середній студентський вік магістра - 29 років
 • Середній студентський вік PsyD становить 34 роки
 • Середній студентський вік АБА - 44 роки
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Michigan School of Professional Psychology

Сертифікат в області прикладної Аналізу Поведінки (АВА) надає студентам підготовку, щоб стати сертифікованим Поведінка Analyst (BCBA). ... [+]

The Сертифікат Аналізу Поведінки Applied (ABA) надає студентам підготовку, щоб стати Рада сертифікованих Поведінка аналітик (BCBA).

BCBAs необхідні для роботи з людьми з аутизмом, іншими пороками розвитку черепно-мозкової травми (TBIs), а також різні поведінкові проблеми, в поліклініках, лікарнях, школах і закладах інтернатного лікування по всій території США і на міжнародному рівні.

MiSPP пропонує сертифікат програми в АБК, яка готує студентів до здачі міжнародного іспиту, щоб стати BCBAs. сертифікат програма ABA MiSPP об'єднує 18 кредитних годин курсових робіт, затверджених Аналіз поведінки атестаційної комісії (BACB) і досвід в 1000 практикумі годин. Студенти можуть заповнити сертифікат ABA в 18 місяців (5 семестрів) приймаючи один курс в семестр разом з чотири семестри досвіду практикуму.... [-]

США Фармінгтон-Хіллз
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
26811 Orchard Lake Rd
Address
Michigan School of Psychology 26811 Orchard Lake Road
48334-4512 Фармінгтон-Хіллз, Мічиган, США
Телефон
+1 248-476-1122, ext 117