Фільтри

 • Охорона здоров'я
 • Фармацевтична медицина
 • Фармацевтика
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (2)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

2 Охорона здоров'я Програми в Фармацевтична хімія 2024

  Охорона здоров'я Програми в Фармацевтична хімія

  Ви коли-небудь замислювалися, як розробляються нові ліки та методи лікування? Якщо вас цікавить перетин хімії, біології та медицини, то ступінь у галузі фармацевтичної хімії може бути ідеальним для вас.

  Ступінь фармацевтичної хімії пропонує широкий спектр предметів, які охоплюють усе, від фундаментальних принципів хімії та біології до передових тем у відкритті та розробці ліків. Деякі курси, з якими ви можете зіткнутися, включають органічну хімію, біохімію, фармакологію та системи доставки ліків.

  Як випускник зі ступенем у галузі фармацевтичної хімії, ви можете продовжити різноманітні корисні кар’єри в наукових колах, промисловості та уряді. У ролі хіміка-медика ви матимете можливість розробляти та синтезувати нові препарати-кандидати. Якщо вас більше цікавить розробка лікарських засобів, ви можете стати науковцем із розробки лікарських засобів і зосередитися на розробці та розробці лікарських форм. Інші захоплюючі кар’єрні шляхи, доступні для вас, включають посади фармаколога, аналітика з контролю якості або клінічного наукового співробітника, кожна з яких дозволить вам зробити значний внесок у світ охорони здоров’я та медицини.

  Почніть вивчати програми з фармацевтичної хімії сьогодні та вирушайте на шляху до вражаючої кар’єри.