Keystone logo

6 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина Фармацевтика Фармацевтична хімія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
  • Фармацевтика
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина Фармацевтика Фармацевтична хімія

Ви коли-небудь замислювалися, як розробляються нові ліки та методи лікування? Якщо вас цікавить перетин хімії, біології та медицини, то ступінь у галузі фармацевтичної хімії може бути ідеальним для вас.

Ступінь фармацевтичної хімії пропонує широкий спектр предметів, які охоплюють усе, від фундаментальних принципів хімії та біології до передових тем у відкритті та розробці ліків. Деякі курси, з якими ви можете зіткнутися, включають органічну хімію, біохімію, фармакологію та системи доставки ліків.

Як випускник зі ступенем у галузі фармацевтичної хімії, ви можете продовжити різноманітні корисні кар’єри в наукових колах, промисловості та уряді. У ролі хіміка-медика ви матимете можливість розробляти та синтезувати нові препарати-кандидати. Якщо вас більше цікавить розробка лікарських засобів, ви можете стати науковцем із розробки лікарських засобів і зосередитися на розробці та розробці лікарських форм. Інші захоплюючі кар’єрні шляхи, доступні для вас, включають посади фармаколога, аналітика з контролю якості або клінічного наукового співробітника, кожна з яких дозволить вам зробити значний внесок у світ охорони здоров’я та медицини.

Почніть вивчати програми з фармацевтичної хімії сьогодні та вирушайте на шляху до вражаючої кар’єри.