Medychnaosvita.com

Студенти, які прагнуть отримати повний робочий день безпосередньо після закінчення навчання, можуть проводити аспірантуру прикладної науки. Класна робота в цій програмі ступеня часто пов'язана з практичним досвідом, що готує випускників до роботи.

Сполучені Штати Америки зазвичай називають Сполучені Штати, є федеративною республікою, що складається з п'ятдесяти штатів і федерального округу. 48 штатів і федерального округу Вашингтона, округ Колумбія в Північній Америці перші між Канадою і Мексикою. Штат Аляска знаходиться в північно-заході Північної Америки, Західної Канади і сходу Росії через Берингову протоку, і штату Гаваї являє собою архіпелаг в середині північної частини Тихого океану. У країні також діють п'ять населених і безлюдних територіях дев'ять в Тихому океані і Карибському морі.

знайдених результатів Filter

догляд Associate Degree

Kalamazoo Valley Community College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Kalamazoo

Студенти повинні мати один рік середньої школи хімії зі ступенем 2,0 або вище. Студенти, які не відповідають цим очікуванням, повинні прийняти необхідний курс хімії на рівні коледжу та завершити курс з мінімальним рівнем 2.0.

аспірант прикладної науки при догляді за диханням

Trinity College of Nursing & Health Sciences
Кампус Денне навчання 75 години інформація США Rock Island

Одним з найбільш складних напрямків догляду за пацієнтами є серцево-легеневі розлади, в яких хворих на дихальних шляхів на перше місце охорони здоров'я. Трініті-коледж медсестер та медичних наук готує чоловіків і жінок з культурних та етнічно різних спільнот для кар'єри як дихальних терапевтів. Випускники нашої програми готові працювати в лікарнях, відділеннях невідкладної допомоги, підрозділах інтенсивної терапії, відділах інтенсивної терапії новонароджених, діагностичних лабораторій, офісів, клінік, закладів довгострокового догляду та будинків.

Associate of Applied Science in Radiography

Trinity College of Nursing & Health Sciences
Кампус Денне навчання 77 години інформація США Rock Island

Associate Degree в хірургічної технології

Western Iowa Tech Community College
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Sioux City

Цей ступінь програма призначена для хірургічної технології диплом випускника, який хоче, щоб продовжити свою освіту і отримати диплом про закінчення коледжу. З зростаючою швидкістю зміни і зростаючої складності хірургічних процедур, асоційоване варіант мірою надати студенту більш широкій основі освіти, яка може допомогти в просуванні по службі. Національна сертифікація доступна для випускників, пропонованих NBSTSA (Національної ради з хірургічної техніці і Хірургічна надання допомоги)

співробітник прикладної науки в догляді

Pima Community College
Кампус Денне навчання 5 - 6 семестри Вересень 2019 США Tucson

Отримати всебічну освіту та практичний досвід в області догляду за хворими, і готуються стати ліцензованим як зареєстрованої медсестри. Студенти, які вибирають, щоб вийти з програми до завершення ступеня можуть претендувати на отримання інших сертифікатів. Ця програма має схвалення Державної ради штату Арізона медсестер і акредитована акредитації комісії з освіти в галузі догляду, Inc ...

догляд і здоров'я союзників

Northwest College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Powell

Ласкаво просимо в програму догляду на Північно-Заході коледжу. Ми пропонуємо кілька програм для студентів, зацікавлених у догляді, як зробити кар'єру.

співробітник прикладної науки в догляді

Nueta Hidatsa Sahnish College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США New Town Williston + 1 більше

Це Associate Degree догляд навчальна програма готує осіб з знань, умінь і навичок на практиці догляд самостійно і взаємозалежно шляхом застосування сестринського процесу для забезпечення безпечної догляд для окремих осіб і сімей по всій тривалості життя в різних умовах.

гігієна порожнини рота

College of du Page
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Glen Ellyn

Програма зубної гігієни готує своїх випускників, щоб забезпечити комплексні стоматологічних послуг охорони здоров'я в різних умовах. Після успішного завершення програми та прийняття Національної стоматологічної гігієни експертизи та регіональної ради експертизи, випускники мають право подати заяву на обов'язкове державне ліцензування.

помічник лікаря

College of du Page
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Glen Ellyn

Медичні помічники медичних працівників, які виконує рутинні адміністративні та клінічні задачі в офісах лікарів. Їх обов'язки можуть варіюватися від офісу до офісу, але адміністративні обов'язки, як правило, включають в себе відповіді на телефонні, вітаючи пацієнтів, оновленні та подачі пацієнтів медичних записів, заповнення страхових і попередні вказівки форми, призначення планування, організації для госпіталізації та обробки рахунків і бухгалтерських процедур ,

диплом про закінчення коледжу в прикладній науці - догляд

North Central Missouri College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Trenton

Співробітник прикладної науки мірою призначений для підготовки студента на роботу в конкретних професійних

радіологічні технології ступінь ААС

North Iowa Area Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Mason City

Програма радіологічний технологій (рентген) готує рентгенологи приймати рентгенівські знімки всіх частин людського тіла з метою діагностики проблем зі здоров'ям. Рентгенологів положення пацієнтів, які або лежать на столі, сидіти або стояти, так що правильні частини тіла можуть бути радіографії.

Асистент прикладної медицини в медсестер

Henry Ford College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Detroit

Програма медсестер HFC призначена для підготовки випускників для догляду, співчуття медсестер. Наша програма надає концептуальний навчальний план, призначений для розвитку вашого майстерності як в галузі мистецтва, так і в галузі медицини сестринської справи.