Filter
Associate of Applied Science
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Коли дорослі бажають продовжувати свою освіту, ступінь асоціації - це один з найкращих варіантів. Вони часто потрібні для багатьох технічних чи начальних посад. Студенти, які відвідують школу повний час, можуть розраховувати на отримання цього ступеня приблизно через два роки.

Що таке аспірант прикладної науки в галузі стоматології? Студенти, які переслідують цей ступінь, можуть чекати багато класів, присвячених математиці, здоров'ю та іншим наукам. Зазвичай потрібні заняття з анатомії, фізіології та хімії. Інші уроки здоров'я та оздоровлення також часто приймаються. Студенти також, як правило, повинні приймати інші загальноосвітні класи, такі як англійська або композиція, а також декілька факультативних у галузі мистецтва або гуманітарних наук.

Є багато переваг, як заробити аспіранту прикладної науки в галузі стоматології. Ступінь забезпечує випускників з вищим рівнем заробітку, ніж ті, які не мають вищої освіти. Цей курс також надає учням навички, щоб зробити їх кращими кандидатами на посади в робочій силі.

Студенти можуть очікувати, що вартість цього ступеня може змінюватися в залежності від тривалості навчання та самої установи. Існують, як правило, різні варіанти оплати, включаючи можливість отримання фінансової допомоги для тих, хто претендує. Ті, хто зацікавлений, повинні зв'язатися з окремими школами за навчання та збори.

Асистент прикладної науки в галузі стоматології може відкрити багато варіантів кар'єри для випускників. Стоматологічні гігієністи можуть працювати в будь-якій кількості клінічних та професійних установ. Лікарні, відділи охорони здоров'я та приватні стоматологічні практики потребують гігієністів, щоб допомогти своїм пацієнтам. Ступінь дає випускникам навички, необхідні для навчання своїх пацієнтів, запобігання захворюванню та покращенню здоров'я. Ступінь асоціації може бути попередником вищої освіти, відкриваючи двері на посади стоматолога, пародонтолога та інших.

Технологія зробила його більш зручним і простішим для майбутніх студентів, щоб знайти школу та програму, яка їм підходить. Студенти повинні вивчати різні навчальні заклади та курси, щоб знайти потрібний для себе відповідний їх потреби. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Стоматологія

College of du Page

Програма зубної гігієни готує своїх випускників, щоб забезпечити комплексні стоматологічних послуг охорони здоров'я в різних умовах. Після успішного завершення програми т ... [+]

Програма зубної гігієни готує своїх випускників, щоб забезпечити комплексні стоматологічних послуг охорони здоров'я в різних умовах. Після успішного завершення програми та прийняття Національної стоматологічної гігієни експертизи та регіональної ради експертизи, випускники мають право подати заяву на обов'язкове державне ліцензування.

Наступний список містить приблизні збори для студентів, які приймаються в програму гігієни порожнини рота в ГПК. Ці цифри можуть змінитися у зв'язку із зростанням цін.... [-]

США Глен Еллін
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою