Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

З ступінь бакалавра, індивідуальний приріст фундаментальних знань у конкретній предметній області або галузі. Бакалаврат програми призначені для підготовки студентів або для подальшого навчання чи для робочому міс… Детальніше

З ступінь бакалавра, індивідуальний приріст фундаментальних знань у конкретній предметній області або галузі. Бакалаврат програми призначені для підготовки студентів або для подальшого навчання чи для робочому місці, іноді обидва. Залежно від програми, людина може досягти ступеня як всього лише чотири роки.

Що таке бакалавр біомедицині? Більшість програм навчання біомедицині бакалавра призначені для підготовки студентів до щедрим розмаїттям кар'єри в галузі охорони здоров'я та біомедичних наук. Школи можуть запропонувати кілька різних основних варіанти для задоволення конкретних цілей кар'єри студента. Такі варіанти включають в себе системи біоінженерії людської структури, неврології та фармакологію. Програми можуть також дати студентам можливість працювати і вчитися разом біомедичних досліджень лідерів і вчених.

Причини вчений, можливо, захочете, щоб поступити в такій програмі включають підготовку до аспірантури та кваліфікації робочих місць, які вимагають ступінь бакалавра.Ті, хто вже в складі робочої сили може бути думає про заробляючи їх ступеня бакалавра, щоб перейти до більш високі посади або одержувати більш високу заробітну плату.

Загальна вартість завершення ступінь бакалавра в програмі біомедицині мірі залежить від географічного розташування школи, довжини програми та навчання. Ті, хто шукає, щоб тримати їх витрати на низькому рівні або знайти програму, яка відповідає їх розклад слід розглядати програми дистанційного навчання. Це завжди краще, щоб дотягнутися до школи для самої останньої та достовірної інформації про вартість програм та можливості стипендій.

Відносно кар'єри, проведених особами, які закінчили біомедицини бакалавра, обіймав посади лікарні вчений, мікробіолог, судмедексперт, діагностичне технік і виробів медичного призначення представника. На додаток до конкретних кар'єри, є також кілька різних галузей, в яких випускники можуть досліджувати можливості роботи.Ці галузі складаються з наукового журналістики, музей піклування, новий винахід комерціалізації та наукової комунікації.

Покладіть вашу освіту і професійні можливості під мікроскопом, перевіряючи установ, які пропонують ступеня бакалавра в галузі біомедицини. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі. 

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Johannesburg
Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

Зміст курсу програми «З відзнакою» включає методику досліджень, біокінетику, ортопедичну реабілітацію, хронічні вправи, умови клінічних вправ, патофізіологію, фізіологію та фі ... +

Зміст курсу програми «З відзнакою» включає методику досліджень, біокінетику, ортопедичну реабілітацію, хронічні вправи, умови клінічних вправ, патофізіологію, фізіологію та фізичне оздоровлення. -
BA
Денне навчання
англійська
Січ 2021
Кампус
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here