close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

У той час, як не вершина варіантів ступеня, ступеня бакалавра є, безумовно, одним з найбільш корисних градусів людина може заробити на задоволення та прибутковою кар'єри. Програми можуть бути більш зосереджені на худ… Детальніше

У той час, як не вершина варіантів ступеня, ступеня бакалавра є, безумовно, одним з найбільш корисних градусів людина може заробити на задоволення та прибутковою кар'єри. Програми можуть бути більш зосереджені на художніх або наукових аспектів конкретної предметної області, і ступеня бакалавра пропонуються онлайн і в традиційному класі настройку.

Просто те, що БА в медико-біологічних наук? Інструктори часто встановлюється з метою навчання студентів про медичній термінології, математики, хімії та біології. Як правило, програми останніх чотирьох років, і після цього студенти можуть вступити в наукових програм ступеня здоров'я або звернутися в медичних школах. Установи можуть дати студентам освіту, побудований на лабораторних робіт і класних досвіду. Деякі з класів студентів може зайняти включають методи дослідження, анатомії людини, фізіології та неврології.

Після того, як учений, що досяг бакалавра мистецтв в медико-біологічних наук, він чи вона може бути добре підготовлені до кроку в галузі суспільної охорони здоров'я і медичної промисловості. Ступінь бакалавра необхідно приймаються до медичній школі, і вони також можуть бути тільки те, що необхідно, щоб претендувати на робочі місця і просування по службі.

Тому що біомедичні наукові програми пропонуються в усьому світі, ціна заробляти такої міри сильно варіюється від школи до школи. Деякі з найбільших фінансових факторів включають розташування, чи відвідує студент неповний робочий день або повний робочий день, і чи буде кваліфікується студент фінансової допомоги. Співробітники приймальної комісії доступні з самої останньої інформацією про видатків за програмою.

Широкий вибір варіантів кар'єри чекає тих, зі ступенем біомедичної науки бакалавра. Приклади включають в себе загальну цілителів, біоінформатики дослідник, геріатричного лікаря-фахівця, і дієтолог.Це також часто доводиться чути випускників збираються ставати науки письменники і представники фармацевтичних продажах. Ті, хто не відразу увійти в робочу силу може продовжувати заробляти вчені ступені в предметних областях, таких як медицина і спільноти навколишнього середовища.

Експеримент з вашій кар'єрі в лабораторії життя, заробляючи біомедичних ступеня наука. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Johannesburg
Йоганнесбург , Південно-Африканська Республіка

Зміст курсу програми «З відзнакою» включає методику досліджень, біокінетику, ортопедичну реабілітацію, хронічні вправи, умови клінічних вправ, патофізіологію, фізіологію та фі ... +

Зміст курсу програми «З відзнакою» включає методику досліджень, біокінетику, ортопедичну реабілітацію, хронічні вправи, умови клінічних вправ, патофізіологію, фізіологію та фізичне оздоровлення. -
BA
Денна
англійська
Січ 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання