BSN в догляді (Macedonia школа медсестер в університеті наук про здоров'я Antigua)

Загальні відомості

Опис програми

BSN в Nursing (Македонія Школа медсестер в Університеті медичних наук Антигуа)

Програма сестринського Македонія є трирічна програма, що веде до бакалавра наук в області догляду за хворими (НБС). Програма BSN відображає стандарти навчального плану школи медсестер в США і слідує рекомендаціям Карибського регіональної ради по догляду за хворими. Студенти отримують відмінну підготовку від високо дипломований медсестер та іншого факультету. Випускники можуть практикувати в США і країнах Карибського басейну, а також в інших частинах світу.

Вся програма проводиться на території кампусу в Антигуа. Учні виконують практичні повороти на горі St. John Medical Center і інших медичних установ самоврядування в Антигуа. Випускники програми мають право складати іспит NCLEX і Карибської регіональної екзаменаційної комісії для видачі дозволів в якості RN.

Догляд Школа Вимоги до вступу

Карибські Студенти

Карибські Студенти повинні мати п'ять (5) рівень GCEO проходить з мінімальним класу С, або п'ять (5) СХС Загальні проходить з мінімальним класу III. Обов'язкові курси для запису включають в себе англійська мова, математика, хімія, додаткова наука за умови, таких як біологія, і одна додаткова загальна тема.

США та іноземних студентів

США і міжнародні студенти повинні отримати диплом середньої школи з офіційної стенограми показуючи успішне завершення англійської мови, математики та хімії з мінімальним балом С. Розглянемо середній бал не менше 2,0.

Вимоги до кандидатів

  • Завершено інтерактивне додаток
  • Офіційні стенограми (СХС, GCE, ВГО)
  • Копії Атестат / Дипломи
  • Останні фотографії паспортного розміру
  • Копія свідоцтва про шлюб, якщо це може бути застосовано
  • Перші чотири сторінки дійсного паспорта

дефіцити

Студенти, які не мають один (1) ядра попередні курси можуть обговорити це питання з деканом медсестер.

передачі Студенти

Особи, зацікавлені в переході від інших установ, будуть слідувати тій же процедурі допуску в якості нового студента. Якщо заявник бажає передати з іншої школи медсестер, опис курсу і виписка зі школи з зазначенням статусу студента в передачі часу / потрібно зняття. Заява про прийом в Македонію школі медсестер, а також офіційного транскрипта з попередньої школи медсестер потрібно. Оцінка сестринських курсів для передачі кредитного розгляду буде визначатися Вченим комітетом Македонії школи медсестер по.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, pos ... Детальніше

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, postgraduates and researchers in accordance with the highest professional standards who will integrate clinical, biomedical and behavioral knowledge to promote the health and well-being of patients and communities. Згорнути
Святого Іоанна , Чикаго , Сан-Хуан + 2 Більше Менше