close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток ступінь бакалавра наук (BSC) може покласти людини на шляху до кращого кар'єри з більш високою оплатою, і призведе до збільшення робочих місць. За два роки до чотирьох років, студенти, які закінчують з таким ст… Детальніше

Заробіток ступінь бакалавра наук (BSC) може покласти людини на шляху до кращого кар'єри з більш високою оплатою, і призведе до збільшення робочих місць. За два роки до чотирьох років, студенти, які закінчують з таким ступенем, як правило, готові просунутися в кар'єрі і зробити різницю в світі.

Так що ж таке бакалавра в галузі клінічної психології? Клінічна психологія є галуззю психології, яка фокусується на пошуку діагноз для пацієнтів, які борються з емоційними, психічними та поведінковими розладами, а також рекомендувати можливі процедури або методи лікування, які можуть допомогти пацієнтам справитися зі своїми розладами. Курси в цій навчальної програми включають в себе когнітивно-поведінкової терапії, ненормальне психічний розвиток, наркоманії терапія і ефективні методи консультування.

Заробіток ступінь бакалавра в галузі клінічної психології має багато переваг для випускників.Студенти поліпшити свої базові знання психології і лікування при одночасному збільшенні їх навички в області комунікації, критичне мислення і рішення проблем.

Вартість отримання ступеня бакалавра в галузі клінічної психології можуть відрізнятися для кожного студента, в залежності від їх попереднього досвіду освіти, а також за місцем знаходження школи. Студенти, які зацікавлені в проведенні такої міри повинні зв'язатися зі своїми потенційними школи безпосередньо для отримання повної інформації про вартість їх ступенів.

Особи, які заробляють ступінь бакалавра в галузі клінічної психології можете вибрати для роботи в різних умовах, таких як коледжі, лікарні, державні установи, психіатричні установи, реабілітаційні установи, і в приватній практиці. Випускники в цих областях може працювати в якості консультантів, фахівців наркологічних, терапевтів і дослідників.Ті, хто заробляє цю ступінь можна також вибрати, щоб повернутися в школу і заробити магістра або вчений ступінь доктора і подальше збільшення їх знань і навичок набору.

Якщо психологія завжди заінтригований і ви зацікавлені в допомозі людей, то заробляти ступінь бакалавра в галузі клінічної психології може бути правильним ступеня для вас. Щоб приступити до роботи, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Gera, Німеччина +5 Більше

Профілактика та пропаганда здорового способу життя, щоб підвищити якість життя людей і розвантажити систему охорони здоров'я для всіх. Ця знахідка відкриває нові напрямки робо ... +

Профілактика та пропаганда здорового способу життя, щоб підвищити якість життя людей і розвантажити систему охорони здоров'я для всіх. Ця знахідка відкриває нові напрямки роботи, які можуть зайняти Здоров'я Психологи. З цієї причини психологія здоров'я Bachelorstudiengang поєднує в собі міцну психологічну підготовку з акцентом на здоров'я та реабілітації психології і методичних і економічних навичок. -
BSc
Денна
3 років
німецький
Жов 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут