Filter
BSc
Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми на ступінь бакалавра наук ідеально підходять для людей, які прагнуть розширити свій досвід і знання в певній галузі. Рішення про отримання бакалавра може відкрити студентам двері до професійного успіху після закінчення програми.

Програми навчання в галузі наук про здоров'я підготують студентів до роботи в галузі охорони здоров'я в широкому спектрі ролей. Курсова робота охоплює широкий спектр предметів, які дозволяють студентам отримувати знання з предметів, починаючи від біології людини до політики охорони здоров'я та адміністрації.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Медицина, Заочне навчання

Mercy College

Побудувати міцний фундамент в науках. Майстер концепцій та інформації, потрібно буде, щоб продовжити кар'єру в якості професіонала охорони здоров'я. ... [+]

Побудувати міцний фундамент в науках

Майстер концепцій та інформації, потрібно буде, щоб продовжити кар'єру в якості професіонала охорони здоров'я.

Ступінь бакалавра в галузі науки здоров'я забезпечує основу в гуманітарних і природничих наук, необхідних для професійної практики і аспірантури. Студенти отримають знання про нинішній системі охорони здоров'я, а також проблеми та зміни в доставці і фінансування охорони здоров'я на регіональному та глобальному рівнях.... [-]

США Dobbs Ferry
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою