Filter
BSc
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Хоча тривалість програми, як правило, змінюється на основі різних факторів, ступінь бакалавра, як правило, надається студентам, які закінчили три- або чотирирічну програму бакалаврату. Ті, хто заробляє бакалавр наук, часто розробляють всеосяжні, на основі доказів знання конкретної академічної галузі.

Будь хто бажаючий внести різницю у суспільстві може дивуватися що BSc у Професійній Терапії? Більшість людей отримують значну кількість особистого задоволення від того, що вони вирішили робити для життя. Таким чином, ті, хто не в змозі працювати, часто мають депресію. Студенти, які переслідують цей ступінь, можуть навчитися допомагати іншим долати професійні перешкоди та підвищити якість життя. Під час цих програм студенти зазвичай проводять курси, пов'язані з фітнесом, здоров'ям, анатомією, біологією, психологією, освітою та іншими предметами. Вони можуть закінчити свої ступені, заповнивши практикум, стажування, наставництво або значущий проект.

Навчаючись, як стати ефективним професійним терапевтом в рамках бакалаврських студій, студенти можуть розвинути навички, необхідні їм для участі в конкурентній боротьбі за значущі професійні позиції та відмінності у своїх особистих інтересах. Наприклад, учасники програми часто вивчають фізичні вправи, методи консультування та організаційні здібності.

Оцінка загальної вартості навчання, зборів та інших витрат на отримання бакалавра в галузі професійної терапії може бути складною. Школи встановлюють витрати на основі різних факторів, тому студенти часто повинні обговорювати витрати з адміністраторами програми для створення значущого освітнього бюджету.

Багато випускників, які успішно закінчили бакалавра в програмі професійної терапії, вирішили увійти до робочої сили як професійних терапевтів. Тим не менш, є багато інших кар'єрних можливостей, які люди часто вважають за цей ступінь. Деякі працюють інструкторами, тренерами або плановими проектами. Інші приєднуються до некомерційних або державних структур як директори програм, аналітики політики, тренери з життя або вчителі. Тим часом, деякі випускники вирішили застосувати до програми магістра, щоб продовжити навчання про професійну терапію.

Фізичні особи можуть отримати ступінь бакалавра в галузі професійної терапії різними способами. Деякі вирішують відвідувати загальноосвітні навчальні заклади або університети, інші вважають за краще інтернет-програми або курси перепису. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

6 Результати в Трудотерапія

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

У Bachelorstudiengang професійної терапії ви навчитеся підтримувати людей різного віку, які обмежені в своїх повсякденних навичок або перебувають під загрозою обмежень. ... [+]

У Bachelorstudiengang професійної терапії ви навчитеся підтримувати людей різного віку, які обмежені в своїх повсякденних навичок або перебувають під загрозою обмежень.

нормальний період

2 семестр навчання в професійній школі для професійної терапії, 7 семестри (4 семестри в супровідній тренінгу секції 3 семестру повний робочий день розділ)

Вимоги до вступників: ОСВІТА ЧАСТИНА ЧАСУ ... [-]
Німеччина Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Більше
Жовтень 2019
німецький
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Світового класу факультету. Руки-ну, реальний досвід. Гарантований в'їзд в магістратурі. Ступінь відбудеться в найвищому повазі до професії OT протягом останніх 25 років. ... [+]

Уявіть собі, якщо б ви могли вивчати OT в середовищі де професори "отримати" реальний світ тому що вони всі працювали в ньому себе.

Було б легше планувати свою кар'єру, якщо у вас OT досвідом у лікарнях, будинках престарілих, шкільних округів, приватних практик, центрів денного догляду для дорослих, і програми по догляду за дитиною в той час як ви все ще були в школі?

Наскільки впевнено ви б у вашій здатності після того як ви були більш ніж 1380 годин в режимі реального світу, OT досвід ... більше, ніж будь-яких інших випускників ВІД в країні. Наскільки безпечно б ви відчуваєте, знаючи, що 95-100% з тих, хто пройшли через те ж програми OT ви знаходитесь в була пропозиція, принаймні одне робоче на стіл, перш ніж вони закінчила (Джерело: Річна програма за оцінкою)? Що відрізняє Keuka коледж Крім? Світового класу факультету. Руки-ну, реальний досвід. Гарантований в'їзд в магістратурі. Ступінь відбудеться в найвищому повазі до професії OT протягом останніх 25 років. Це те, що відрізняє програму OT Keuka Коледжу один від одного. ... [-]
США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Perdana University

Професійна терапія - це професія, орієнтована на клієнта та охорона здоров'я та благополуччя через заняття. Основна мета професійної терапії полягає у тому, щоб люди могл ... [+]

Бакалавр наук (Hons) в професійній терапіїВизначення професійної терапії

Професійна терапія - це професія, орієнтована на клієнта та охорона здоров'я та благополуччя через заняття. Основна мета професійної терапії полягає у тому, щоб люди могли брати участь в повсякденному житті. Професійні терапевти досягають цього результату, працюючи з людьми та громадами, щоб покращити їх здатність займатись професіями, які вони хочуть, потребують чи очікують робити, або шляхом зміни професії чи навколишнього середовища, щоб краще підтримувати їхню професійну діяльність. (WFOT, 2012)... [-]

Малайзія Serdang
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Випускники мають право подати заявку на участь в коледжі професійних терапевтів та реєстрацію в Здоров'я ... [+]

Професійні терапевти працюють з різноманітними людьми, щоб допомогти їм досягти свого потенціалу та отримати настільки ж незалежну, наскільки це можливо.

Для людей з обмеженнями на фізичне або психічне здоров'я повсякденні завдання можуть бути складними. Проте через активність професійна терапія дозволяє людям жити більш продуктивно та приємно.

Щоб відповідати стандартам Всесвітньої федерації професійних терапевтів, потрібно щонайменше 1000 годин практичного проживання. Як один з найбільших постачальників кваліфікованих терапевтів у Шотландії, GCU є інноваційним досвідом роботи на ринку працевлаштування, в результаті чого створюються нові робочі місця в нових сферах практики.... [-]

Великобританія Glasgow
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bradford

Наша програма професійної терапії пропонує Вам активний досвід спільного навчання в дружній, сприятливому середовищі. Ви отримаєте теоретичне розуміння і практичний досві ... [+]

Огляд

Наша програма професійної терапії пропонує Вам активний досвід спільного навчання в дружній, сприятливому середовищі.

Ви отримаєте теоретичне розуміння і практичний досвід, необхідний для того, щоб стати професійним професійним терапевтом.

Ви розвиваєте знання про:

професійні потреби людей і населенняпрофесійні навички для подолання бар'єрів для занятьзбереження та зміцнення професійної діяльності людей... [-]
Великобританія Bradford
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Felician University

Біологічні програми попереднього професійного навчання надають студентам можливість отримати ступінь бакалавра в галузі біології з Felician University і отримати вищу осв ... [+]

Програми підготовки фахівців з біології надають студентам можливість отримати ступінь бакалавра з біології в Felician University і отримати вищу освіту з ряду професійних шкільних програм у наступних областях:

Аудіологія (Bloomsburg University of PA)ХіропрактикаПрофесійна терапія (Sage Graduate School)Асистент лікаря (Rutgers-SHRP)Фізична терапія (Rutgers-SHRP)Подіатрія (NY College of Podiatric Medicine)

Після успішного завершення курсової роботи Felician, студенти зможуть продемонструвати компетентність у науковому обгрунтуванні та кількісному аналізі, критичному мисленні та письмовій комунікації, а також знаннях у застосуванні фундаментальних принципів та лабораторних методів у біології та хімії. Студенти також продемонструють розуміння етичних викликів і обов'язків застосування наукових знань, взаємозв'язку францисканських цінностей з професійною практикою, а також потенційного внеску пов'язаних з наукою професій для добробуту і стійкості людини.... [-]

США Rutherford
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою