Бакалавр з біомедицини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Вас цікавлять функції людського організму і хочете внести свій внесок у зменшення захворювань та страждань? Чи хотіли б ви знайти ліки від таких захворювань, як рак та діабет? Чи хотіли б ви отримати освіту, яка поєднує медицину та науку з практичними навичками та застосуваннями?

Тоді біомедицина - це щось для вас . Вас навчатимуть активні науковці-дослідники, деякі з них провідні у світі у своїх галузях. Ви будете частиною дослідницького середовища з самого початку і приймете частину новітніх методик та результатів досліджень.

Актуальні питання для вчених-біомедицин:

  • Як можна використовувати наночастинки в ракових препаратах?
  • Антибіотикорезистентність, що робити, коли наші ліки більше не працюють?
  • Чи можемо ми створити власні запасні органи за допомогою технології стовбурових клітин?
  • Як генетика, навколишнє середовище, їжа та спосіб життя впливають на здоров'я нашого та наших дітей?

Після тренінгу

Програма біомедицини надає вам можливість продовжувати роботу в багатьох областях після отримання ступеня бакалавра. Ви станете експертом у вирішенні біомедичних проблем і виступаєте важливою ланкою між новими біологічними знаннями та практичним медичним використанням .

Переважна більшість студентів, які закінчили навчання, обирають продовжувати навчання за ступенем магістра. Після закінчення магістра вчені-біомедицини можуть працювати, наприклад:

  • Дослідження в наукових колах або галузі життєзабезпечення
  • Експертна підтримка влади та компаній
  • Розробка лікарських засобів та клінічні випробування
  • Біопідприємництво та аналіз ринку
  • Медичне письмо та наукова журналістика

Більше інформації можна знайти на веб- сайті https://moodle.med.lu.se/course/index.php?categoryid=254

Чому Lund University ?

Lund University був заснований у 1666 році і є одним із найстаріших, найширших та найкращих університетів Північної Європи. Університет посідає одне з найпопулярніших світових університетів у рейтингу світових університетів QS 2020 та є першим вибором для студентів-іноземців, які приїжджають до Швеції - однієї з найбільш інноваційних, стійких та демократичних країн світу.

Якщо ви хочете розпочати будівництво своєї міжнародної мережі в глобальному навчальному закладі, Lund University є відмінним вибором. Вивчіть інший спосіб навчання в країні, яка належить до кращого в світі, забезпечуючи вищу освіту. Групова робота та неформальні відносини вчителя та учня сприяють поглибленому вивченню.

Університет розташований у місті Лунд, чарівному та компактному університетському місті на півдні Швеції, лише за 35 хвилин їзди від аеропорту Копенгагена в Данії. Місто славиться своїм живим студентським життям, а також є домом для багатьох провідних світових дослідницьких установ та міжнародних компаній.

Дізнайтеся більше про Lund University адресою www.lunduniversity.lu.se

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Детальніше

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Згорнути
Лунд , Мальме , Хельсінгборг + 2 Більше Менше
Відвідати веб-сайт навчального закладу