Бакалавр з управління охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Бакалавр з управління охорони здоров'я

Чотирирічний ступінь бакалавра

Ступінь HSA містить декілька факультативів і часто студенти отримують концентрацію або незначну роль у суміжних областях. Студенти HSA пройшли додаткові курси з психології, права, біології, бізнесу, філософії та геронтології.

Навчальний план

Системи охорони здоров'я HSA – 405: проблеми та тенденції (3 кредити)
Огляд системи охорони здоров’я. Оглядає історію та сучасний стан різних сегментів охорони здоров’я. Включає аналіз впливу соціально-економічних, політичних та поточних проблем охорони здоров'я та тенденцій.

HSA – 406 Правознавство та етика в охороні здоров'я (3 кредити)
Підкреслює правові та етичні процеси та їх застосування до організації охорони здоров'я, адміністратора, персоналу, службовців та пацієнтів. Включає етичні аспекти процесу прийняття рішень та поточні етичні проблеми в охороні здоров'я.

HSA – 414 Теорія управління охороною здоров'я та людські ресурси (3 бали)
Теорія та практика управління, яку застосовують керівники служб охорони здоров'я. Підкреслює аналіз ролі менеджера, взаємодії з людьми, організацією та оточенням. Особливий акцент на питаннях людських ресурсів.

Планування та маркетинг охорони здоров'я HSA – 420 (3 кредити)
Інтегрує довгострокове планування цілей з розмірами маркетингу медичних послуг. Поняття, методи та теорії, що застосовуються при плануванні та управлінні маркетингом у галузі охорони здоров'я.

HSA – 467 Оцінка / Оцінка статистики (3 кредити)
Зосереджується на аналізі даних, загальних для охорони здоров’я. Включає опис даних, елементи ймовірності, розподіл випадкових величин, інтервали оцінювання та достовірності, біномальні та нормальні розподіли, тестування гіпотез, таблиці на випадок надзвичайних ситуацій, регресійний аналіз та ANOVA.

HSA – 490 прийняття рішень у сфері охорони здоров’я (3 кредити)
Досліджує прийняття рішень в управлінні медичними службами шляхом широкого використання прикладних досліджень. Інтегрує матеріали з інших курсів HSA у вивчення рішень, що стоять перед усіма видами організацій охорони здоров’я.

HSA – 495 незалежне дослідження (1-3 бали)
Незалежні дослідження в галузі охорони здоров'я, що проводяться під наглядом факультету. Необхідна умова: Дозвіл інструктора.

HSA – 498 стажування в адміністрації охорони здоров’я (1-6 балів)
Структуроване завдання, яке дозволяє студенту набути практичного досвіду на посаді управління охорони здоров’я, що стосується сфери кар’єрного інтересу. Студентом керує директор стажування та під керівництвом член співпрацюючої організації. Необхідна умова: Дозвіл директора програми управління охорони здоров’я.

HSA – 499 спеціальних тем з управління медичними послугами (1-3 бали)
Лекції та обговорення тем, які не охоплені регулярними курсовими пропозиціями. Забезпечує більшу глибину тем, що становлять особливий інтерес, або досліджує швидко мінливі сфери в управлінні медичними послугами.

Останнє оновлення Серпень 2019

Про навчальний заклад

Since its inception, the University has enjoyed a strong relationship with the United Methodist Church, sharing with it a commitment to inclusiveness. Students savor a sense of belonging on campus and ... Детальніше

Since its inception, the University has enjoyed a strong relationship with the United Methodist Church, sharing with it a commitment to inclusiveness. Students savor a sense of belonging on campus and appreciate the significance of their personal and professional behavior. Згорнути