Filter
Bachelor
Ірландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Ірландія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра - це вчений ступінь, на отримання якого зазвичай потрібно близько чотирьох років. Під час навчання студенти отримують знання і навички, які допоможуть їм успішно самореалізуватися в професійній сфері після отримання ступеня.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Університети для бакалаврів у Ірландія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Ірландія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Ірландія
Тип навчання
Форма навчання
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Цей ступінь програма спрямована на підготовку міжнародно визнаних дипломованих медсестер для роботи на глобальному рівні. Програма гарантує, що студенти досягають рівня п ... [+]

Це інноваційна Програма поповнення Бакалавр по догляду (БТ) (Міжнародний) спрямованих на підготовку медсестер для роботи на глобальному рівні; поставляється в унікальній середовищі на північному заході Ірландії, Коледж Св Анжели, коледж Національного університету Ірландії, Голуей (NUI Голуей).

Програма ступінь призначена для того, щоб студенти досягнення професійної компетентності та академічний кредит для роботи в різних клінічних ситуаціях по всьому світу. Всі студенти розподіляються академічний консультант для підтримки їх розвитку освіти на додаток до, призначений International Student Tutor (IST) для полегшення мови, культурної, соціальної і особистої підтримки.... [-]

Ірландія Слайго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою